ilość znalezionych towarów: 10

suplementy diety terrarystyczne

Zarówno Max, jak i Mrau szczególnie cenią sobie towarzystwo innych zwierzaków. Jednak wspólna zabawa nie przyniesie radości chorym zwierzętom. Dlatego, w trosce o stan zdrowia ich zwierzęcych przyjaciół, połączyli siły, aby wspólnie stworzyć bogatą ofertę suplementów diety i przekąsek gwarantujących odpowiednią opiekę nad gadami. Troskliwi przyjaciele dokładnie sprawdzili proponowane produkty i wybrali tylko te, pochodzące od renomowanych i polecanych producentów zoologicznych.

Szeroka gama produktów wybranych przez Max i Mrau sprawi, że hodowla zwierząt terrarystycznych stanie się szybka i łatwa. Kości dla żółwi oraz liczne multiwitaminowe preparaty to terrarystyczne suplementy diety, które zadbają o ich stan kości i mięśni oraz dostarczą im niezbędnych witamin. Jest to łatwy sposób na wzmocnienie organizmu gadów oraz zapobieganie wszelkim chorobom, na które są narażone.

Smakowity terrarystyczny suplement diety

Nie każdy zwierzak z chęcią sięgnie po podawany mu lek lub preparat. Uwagę zwrócili na to również Max i Mrau, którzy nie chcą zmuszać swoich przyjaciół do nieapetycznych dodatków. Postanowili więc znaleźć niezawodne rozwiązanie, które zadowoli również kubki smakowe gadów. Proponują więc kości z sepii dla żółwi oraz innych gadów. Przekąska w formie kości stanowi idealny terrarystyczny suplement diety. Oprócz lubianego przez te zwierzaki smaku wpływa ona szczególnie na ich organizm. Zwierzęta z chęcią sięgają po kość, poprawiając jednocześnie stan swojego zdrowia. Kość jest źródłem szczególnie ważnego w gadziej diecie wapnia. Wykonana z sepii wpływa pozytywnie na stan uzębienia oraz układ kostny zwierząt.

Multiwitaminowe suplementy diety do terrarium

Max i Mrau zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest uzupełnianie wszelkich niedoborów witaminowych. Zauważyli również, że zwierzęta chowane w terrarium są szczególnie narażone na pewne braki witamin. Dlatego dokładnie przeanalizowali i wybrali najlepsze na rynku suplementy diety do terrarium, które dostarczają zwierzętom niezbędnych związków chemicznych i witamin. Produkty dostarczają zarówno gadom, jak i płazom niezbędnych elektrolitów oraz ważną dla wchłaniania wapnia witaminę D3. W bogaty skład suplementów diety terrarystycznej wchodzą między innymi suszone wodorosty, suszone drożdże, zmielona muszla ostryg oraz węglan wapnia. Składniki te wspomagają organizm zwierzęcia oraz chronią go od wszelkich schorzeń. W zależności od preferencji pupila możemy wybrać preparaty w postaci sypkiej lub też w formie płynu.

Łatwa i szybka pielęgnacja

Dzięki tak szerokiej ofercie przygotowanej przez Max i Mrau dbanie o odpowiednią dietę pupili stanie się łatwą rutyną. Oprócz kości i płynnych bądź sypkich suplementów diety terrarystycznej Max i Mrau przygotowali również smakowite przekąski, którym nie oprze się nawet bardzo wybredny zwierzak. Kupując terrarystyczne suplementy diety zapewnisz pupilowi nie tylko polepszenie stanu zdrowia, ale również smaczne przekąski.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Rozumiem
    pixel