Max & Mrau Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
ilość znalezionych towarów: 71

preparaty na pchły i kleszcze

Sezon na pchły trwa cały rok, o kleszczach mówi się natomiast, że są aktywne od marca do końca jesieni. Zarówno pchły jak i kleszcze stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia zwierzaków domowych. Pchły przyczyniają się do świądu i dyskomfortu. Dodatkowo drapanie, którym psy i koty próbują zapewnić sobie ulgę, stwarza ryzyko zakażeń i powstania trudnych do wyleczenia ran. Ukąszenie kleszcza może się natomiast zakończyć przykrą w skutkach babeszjozą. Dlatego tak niezwykle ważne jest zastosowanie u psów i kotów profilaktyki przeciw nielubianym pasożytom.  

Wybór preparatów zabezpieczających psy i koty przed pasożytami jest szeroki, dostępne są choćby krople, obroże, spraye, szampony. Niezależnie od tego, jaką formę środka preferujesz, nie zapomnij zapewnić swojemu zwierzakowi ochrony przed pchłami i kleszczami.  

Oferta specjalna w Max & Mrau: 10% zniżki na wybrane preparaty zabezpieczające przed pchłami i kleszczami. Skorzystaj już dziś!  

Promocja ważna do 16 marca lub do wyczerpania zapasów.

Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel