Max & Mrau Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
ilość znalezionych towarów: 34

zęby

Bez wątpienia każdemu właścicielowi czworonoga zależy na tym, by był on szczęśliwym i zdrowym psiakiem. Aby bez skrępowania mógł on wyrażać swoje emocje, powinniśmy zadbać o piękne i zdrowe zęby psa. Maxa szczególnie cieszy miska pełna karmy albo nowa zabawka do gryzienia - do tego potrzebuje jednak mocnych i zdrowych zębów, a sam nie do końca ma możliwość zadbania o ich higienę, choć, jak sam podkreśla, gdyby mógł, systematycznie by je pielęgnował, tym bardziej, że możliwości na to jest naprawdę wiele, a niektóre są wyjątkowo smaczne. Regularne czyszczenie zębów pozwala na ograniczenie ilości bakterii wewnątrz jamy ustnej, zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego, a także pozwala na zachowanie kompletnego uzębienia przez długie lata.

Przysmaki dla zdrowych zębów psa

Zdecydowanie ulubioną formę dbania o higienę jamy ustnej stanowią dla Maxa przysmaki dentystyczne. Szczególnie poleca on te w formie dużych ciastek - kto by pomyślał, że pielęgnacja zębów może tak smakować? Kolejnym faworytem, który zapewnia czworonogom świeży oddech i bielsze zęby, a dodatkowo zawiera ważne minerały i stanowi zajęcie na przynajmniej kilka psich minut, są smakowe kości do żucia. Przysmaki mogą występować w różnych smakach, na przykład mięsa bawolego, rybiego lub kurczaka. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór przysmaków dentystycznych dla Twojego psa - w wielu smakach, kształtach, a także w opakowaniach o różnej gramaturze, dzięki czemu możesz wybrać jakiś produkt dla pupila do testowania, a kiedy przekonasz się, że Twój czworonożny przyjaciel go polubił, z łatwością znajdziesz większe opakowania.

Zdrowe zęby psa dzięki gryzakom

Gryzaki pełnią przede wszystkim rolę gadżetu, który zapewnia psu długie zajęcie, a także aktywną rozrywkę. Nie każdy jednak wie, że mogą mieć one również pozytywny wpływ na zęby i dziąsła psa. Gryzienie jest naturalnym instynktem psa, między innymi ze względu na masaż dziąseł - odpowiednie gadżety odwrócą uwagę psich zębów od butów, kabli i innych nieprzeznaczonych dla czworonoga przedmiotów. Gryzaki w tej kategorii są idealne do zabawy z psem, ale posiadają także specjalistyczne właściwości, jak wypustki, które masują jego dziąsła. Dodatkowymi funkcjami, jakie mogą posiadać gryzaki dla psa są smaki, na przykład miętowy - doskonały do odświeżenia psiego oddechu.

Szczoteczka i pasta na zdrowe kły Maxa!

Choć Max woli, gdy w jegopysku ląduje jakieś pyszne jedzenie, to jednak pamięta o tym, że szczotkowanie zębów jest konieczne, jeśli chce mieć piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech - pozbawiony kamienia nazębnego i wolny od schorzeń dziąseł. W tej kategorii można znaleźć wiele past do zębów dedykowanych wyłącznie psim podniebieniom, a także wybór szczoteczek o różnych końcówkach - na przykład masujących czy dostosowanych do przednich lub tylnych zębów. Warto już od małego przyzwyczajać psa do higienicznej czynności, jaką jest mycie zębów. Max, choć z początku nie był przekonany, to teraz bardzo lubi szczotkowanie - psie pasty do zębów mają zwykle neutralne smaki, a masowanie dziąseł jest naprawdę przyjemne.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Zamknij
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel