ilość znalezionych towarów: 179

małe ssaki

Małe ssaki i gryzonie wymagają zapewnienia odpowiednich warunków do życia, pielęgnacji i dużej porcji rozrywek. Max i Mrau nie mają wątpliwości, czego potrzebują ich mali przyjaciele i mogą zarekomendować idealne produkty dla małych ssaków. Mrau twierdzi, że najważniejsze jest dobre jedzenie, Max uważa, że nie ma nic lepszego niż dobra zabawa. Obaj mają rację, ale należy również zadbać o właściwą dawkę witamin, aby nasi mali pupile długo cieszyli się zdrowiem. W poszczególnych zakładkach znajdują się najlepsze rekomendowane produkty dla małych ssaków i gryzoni.

Produkty dla małych ssaków – pełnowartościowa karma

Niezależnie czy jesteś właścicielem fretki, chomika czy szczura, Twój pupil zasługuje na karmę najwyższej jakości. Nie mogą się w niej znajdować sztuczne substancje i barwniki. Wszystkie nasze karmy zostały odpowiednio zbilansowane, mając na uwadze naturalną dietę i preferencje poszczególnych małych futrzaków. Max i Mrau nie mogą się nadziwić, jak można jeść same rośliny, jednak chomikom i szynszylom wcale to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, wyczekują na swoją porcję pysznego jedzenia, a Ty masz pewność, że dostarczasz im odpowiednią dawkę witamin i substancji odżywczych. Żywnościowe produkty dla małych ssaków i gryzoni zapewnią im lśniące futerko oraz odpowiednią dawkę energii na co dzień.

Komfortowa przestrzeń do życia

Chociaż Max i Mrau bardzo chcieli przetestować klatkę dla futrzaków, po pierwszej próbie musieli zrezygnować. Okazały się dla nich za małe, jednak są odpowiednio duże dla małych ssaków. Każdy z nich musi mieć swoją własną przestrzeń, gdzie będzie stała prywatna miseczka czy zabawki. Max i Mrau uważają, że oferowane produkty dla małych ssaków zawsze trzeba przetestować. W przypadku żwirku po wielogodzinnym testowaniu Mrau może wydać pozytywną opinię. Produkty dla małych ssaków do wyściełania klatek muszą być najwyższej jakości – o wysokiej chłonności i niskim potencjale alergicznym.

Zabawki i inne produkty dla małych ssaków

Chociaż małe zwierzaki chętnie chodzą po całym mieszkaniu, szukając przedmiotów do zabawy, warto zapewnić im odpowiednią dawkę rozrywki w ich prywatnym lokum, czyli klatce. Chomiki i szczury z pewnością docenią prezent w postaci kołowrotka oraz nowego drewnianego domku. O ile Max sam chciałby skorzystać z takich prezentów, o tyle Mrau nie rozumie, po co tak się męczyć, biegnąc w jednym miejscu. Utożsamia się bardziej ze świnką morską, która ceni sobie błogi odpoczynek w ciepłym miejscu. Jedno jest pewne, Max i Mrau wiedzą, że produkty dla małych gryzoni muszą spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Każdy hodowca małych futrzaków nie tylko powinien zapewnić im rozrywkę na najwyższym poziomie, ale również od czasu do czasu zabiegi pielęgnacyjne. Produkty dla małych ssaków, które pomogą w pielęgnacji to między innymi szampony do kąpieli, szczotki, grzebienie, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami czy profesjonalne narzędzia do usuwania podszerstka. Oferowane przez naszych ekspertów produkty dla małych ssaków mają za zadanie zapewnić im odpowiednią dawkę komfortu i rozrywki, aby Twój pupil czuł się dobrze w swoim nowym domu.

Posiadamy produkty dla takich małych ssaków jak:
Produkty dla chomika                                 Produkty dla szynszyla
Produkty dla fretki                                       Produkty dla królika
Produkty dla świnki morskiej                     Produkty dla myszy i szczurów
Gryzonie domowe

Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Rozumiem
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel