Max & Mrau Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
ilość znalezionych towarów: 53

akcesoria dla kota

 Akcesoria

Akcesoria dla kota

Niektóre koty mają bardzo wiele wspólnego z ludźmi – uwielbiają otaczać się pięknymi i praktycznymi przedmiotami. Doskonałym tego przykładem jest Mrau, dlatego każdy klient sklepu może być pewien, że nasz dyżurny specjalista wybrał najbardziej funkcjonalne i eleganckie akcesoria dla kota. Wszystkie spośród nich trafiają jednocześnie w potrzeby kotów i ludzi. Mrau doskonale wie, jakie akcesoria dla kota pomagają chronić meble przed ostrymi pazurkami, z jakich misek najlepiej smakuje kocia karma, jak również które kocie produkty najlepiej służą nauce czworonoga.

Przydatne akcesoria dla kota. Jak chronić meble?

Nawet dobrze wychowane koty nie zawsze potrafią całkowicie opanować swój psotny instynkt. Mrau zdaje sobie sprawę z własnych słabości, dlatego wybrał akcesoria dla kota służące ochronie mebli i mieszkania, które najlepiej trzymają w ryzach jego własną kocią nieposkromioną naturę. Wśród nich można znaleźć między innymi siatki na okno, które uniemożliwiają opuszczenie domu kocim uciekinierom. Na kociej obecności często traci kondycja mebli. W jaki sposób ochronić te z nich, które zostały już upatrzone jako doskonałe do ostrzenia pazurów i podgryzania? Przydatne akcesoria dla kota to między innymi odstraszacze zapachowe, dzięki którym kot będzie trzymał się z daleka od wybranych przez opiekuna miejsc. Jednocześnie jest to przydatne narzędzie w przypadku kotów, którym zdarza się załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w miejscach innych niż kuweta. Oczywiście Mrau nie miał nigdy takich problemów, ale słyszał, że jego kolega…

Karmienie kota

Za bardzo ważne akcesoria dla kota Mrau uznał te, które służą karmieniu. Co postanowił umieścić w naszej ofercie? Nasz ekspert wypróbował wiele misek i szczególnie poleca okrągłe metalowe, w których nie zbierają się bakterie. Występują one również w wersji zawieszanej lub na podstawkach. Warto pamiętać, by rozmiar miski dobrać w taki sposób, by nie podrażniał silnie unerwionych kocich wąsów. Mrau uważa również, że bardzo przydatne akcesoria dla kota to wygodne automatyczne poidła. Dla małych kociaków lub chorych zwierząt przydatne bywają specjalne strzykawki do podawania pokarmu.

Akcesoria dla kota służące do nauki

Nie każdy kot poznający dopiero swoje nowe otoczenie od samego początku wie, gdzie może załatwiać swoje potrzeby, na czym bezkarnie ostrzyć pazury, a także które przedmioty są przeznaczone do kocich zabaw. Edukację znacznie przyspieszają preparaty rozpylane w wybranym miejscu atrakcyjny dla kota zapach. Mrau wybrał dla naszych klientów wszystkie te, od których szaleją jego zmysły. Decyzję skonsultował także ze swoimi kocimi przyjaciółmi.

Pozostałe akcesoria dla kota

Inne akcesoria dla kota, które miał uznał za ważne i umieścił w naszym sklepie to między innymi przyrządy służące do usuwania kleszczy. Te pasożyty są groźne nie tylko dla psów, ale też dla kotów, a ich usunięcie wymaga techniki. Z kolei eliminator kocich zapachów to produkt związany z kotami, ale szczególnie przydatny z punktu widzenia ludzi zamieszkujących z czworonogiem pod jednym dachem.

Niezbędne akcesoria dla każdego posiadacza kota

Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel