Max & Mrau Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
ilość znalezionych towarów: 2

ogrzewanie terrarium

W Max & Mrau troszczymy się o wszystkie zwierzęta. Z myślą o gadzich i płazich przyjaciołach prezentujemy produkty ogrzewające terrarium. Emitery ciepła, kable grzewcze, lampy i maty - wszystko co najlepsze dla gekona, żółwia, a nawet ptasznika. Max z radością macha ogonem na widok bogactwa wspaniałych produktów, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Ogrzewanie do terrarium - ceramiczny emiter ciepła

Ceramiczne emitery ciepła to idealne rozwiązanie do wilgotnych terrariów, ponieważ wydzielają odpowiednią dawkę ciepła podczerwonego, które do złudzenia przypomina światło słoneczne. Promienniki ceramiczne rozgrzewają się, jednocześnie nie emitując światła, dlatego nie zakłócają życia gadów i płazów. Mogą być stosowane całodobowo, bądź jako ogrzewanie nocne. Kameleony i węże będą zachwycone tym rozwiązaniem, bo od dziś ich delikatna skóra będzie wygrzewać się przy ceramicznym emiterze ciepła, który zadba o ich rozwój i dobre samopoczucie. Promienniki ceramiczne w Max & Mrau dostępne są w wersjach o różnej mocy, tak by każdy gad znalazł produkt odpowiedni do jego potrzeb.

Ogrzewanie do terrarium - kabel grzewczy

Elastyczne i odporne na zniszczenia kable grzewcze dotrą nawet do najmniejszych zakamarków terrarium. Podwójna izolacja niweluje ryzyko przegryzienia, dzięki czemu produkt jest niezwykle bezpiecznym rozwiązaniem. Dodatkowo przewody grzewcze są wyjątkowo łatwe w montażu i pozwalają na stworzenie stref ciepła. W Max & Mrau prezentujemy kable grzewcze w różnych rozmiarach i o różnej mocy, tak by można było je z łatwością dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagającego kameleona czy żółwia. Misją Maxa i Mrau jest zapewnienie wszystkim zwierzakom najlepszych warunków, w których będą czuły się szczęśliwe.

Ogrzewanie do terrarium - mata grzewcza

Ultracienka mata grzewcza idealnie nadaje się do wykładania ścian oraz podłóg w szklanych terrariach. Urządzenie wspomaga metabolizm i zwiększa apetyt, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla gadzich i płazich niejadków. Mata grzewcza to dla zwierzęcia odpowiednik nagrzanego przez słońce podłoża, więc jej obecność w terrarium jest szczególnie ważna dla gadów, które lubią się wygrzewać na ciepłych kamieniach. Maty grzewcze szczególnie polecamy zwierzakom, które lubią suche środowisko.

Ogrzewanie do terrarium - oprawa lampy ogrzewającej

Lampy grzewcze pozwalają na ukierunkowanie światła w dół, zwiększając w ten sposób miejscowe ciepło. Produkt szybko podniesie poczucie komfortu każdego zwierzaka zamieszkującego terrarium. Mrau też chętnie wygrzałby futerko pod taką lampą, jednak pozostaje mu obserwować gekony i kameleony zza szklanej szyby.

Ogrzewanie do terrarium - materiały

W trosce o najwyższą jakość ogrzewania, w Max & Mrau oferujemy produkty wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki precyzji wykonania, ogrzewanie terrarium będzie sprawdzało się przez wiele lat, oferując zwierzakom przytulny kąt. Przed zakupem warto zastanowić się nad odpowiednią mocą i wielkością produktu - tak, aby idealnie spełniał oczekiwania wszystkich mieszkańców terrarium.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Zamknij
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel