ilość znalezionych towarów: 2

podstawki i szafki pod akwarium

Max i Mrau uwielbiają leniuchować. Szafki i stoliki to ulubione legowiska Mrau. Max uwielbia maty. Sklepowi eksperci doskonale wiedzą jednak o tym, że pod akwarium potrzebny jest mebel lub inne specjalne zabezpieczenie, które sprawi, że rybki będą miały odpowiednie i stabilne warunki. Bardzo ważną kwestię stanowi wybór specjalnie przystosowanego do tego celu elementu wyposażenia. Zwykła półka lub szafka może nie być odpowiednio wytrzymała. Max zaznacza, że maty nie służą tylko i wyłącznie do zabaw lub odpoczynku. Odpowiednio dobrana mata pod akwarium sprawi, że zbiornik nie zsunie się z powierzchni, na której stoi. Mrau twierdzi, że ulokowanie akwarium na odpowiedniej wysokości pozwala wyeksponować jego niewątpliwe walory estetyczne, dlatego jego zdaniem warta uwagi jest również podstawa pod akwarium i szafka pod akwarium.

Rola mat pod akwarium

Mata pod akwarium to rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo naszemu zbiornikowi. W ofercie sklepu Max & Mrau znajduje się podkładka, której niewątpliwą zaletą jest ciemny kolor. Dzięki niemu będzie niewidoczna i nie wpłynie negatywnie na estetykę. Poza tym mata zapewni ochronę nie tylko delikatnym i małym zbiornikom, ale również tym większym i cięższym, które wymagają szczególnej ostrożności. Max przypomina, że jest to gadżet niezbędny, jeżeli chcemy, aby szafka, na której stoi akwarium nie została zarysowana przez szklane elementy. Mrau nie zapomniał również o kolejnej, bardzo ważnej zalecie maty pod akwarium. Dzięki unikatowej strukturze, ogranicza ona uciekanie ciepła, a tym samym zwiększa efektywność grzałki. To rozwiązanie pozwala na mniejsze zużycie energii elektrycznej przy podtrzymaniu właściwej temperatury ciepła w zbiorniku przez cały czas.

Podstawa pod małe akwaria

Podstawa pod akwarium to rzecz niezbędna, jeśli nie mamy zbyt dużego zbiornika, ale chcemy stworzyć estetyczne i przyciągające uwagę miejsce. Istotna jest również stabilność, dzięki której możemy uniknąć niejednej katastrofy związanej z pęknięciem lub uszkodzeniem akwarium. W sklepie Max & Mrau znajduje się podstawa, która - z uwagi na optymalny rozmiar - idealnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Max i Mrau zgodnie dodają, że niewątpliwym atutem jest czarny kolor mebla, dzięki czemu doskonale wkomponuje się ona w wystrój pomieszczenia i uzupełni zarówno klasyczne jak i bardziej awangardowe aranżacje.

Duże akwarium - większe wymagania

Szafka pod akwarium jest obowiązkowym elementem wyposażenia, szczególnie gdy zbiornik jest duży lub ma niestandardowe wymiary. Akwarium to szereg korzyści i z tego względu należy zatroszczyć się o jego unikatową oprawę. Właściwie dobrany mebel pozwoli cieszyć się pięknem zbiornika oraz różnorodnością rybek i roślin przez bardzo długi czas. Szafka pod duże akwarium to również rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne. Max i Mrau trzymają w niej wszystkie niezbędne akcesoria, dodatki oraz pokarm dla rybek. W sklepowej ofercie znajduje się szafka, która wytrzyma dwukrotny ciężar zalanego zbiornika, a jej blat jest dodatkowo zaimpregnowany, w celu ochrony przed wilgocią i uszkodzeniami.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Rozumiem
    pixel