ilość znalezionych towarów: 40

terrarystyka

Terrarystyka pasjonuje wiele osób, dlatego w asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć pokarmu, akcesoriów i wyposażenia dla trzymanych w terrariach zwierząt – przede wszystkim gadów, płazów i bezkręgowców. Chociaż Max i Mrau lokatorów terrariów postrzegają raczej jako żywe zabawki, mają spore doświadczenie w terrarystyce, dlatego w naszym sklepie znajdują się wyłącznie markowe i sprawdzone produkty.

Terrarystyka – pokarm dla zwierząt trzymanych w terrariach

Osoby, które interesuje terrarystyka doskonale zdają sobie sprawę, że mają znikome szanse, by z wzajemnością zakumplować się ze swoimi podopiecznymi. W tym hobby chodzi zwykle o coś innego – hodowany okaz napawa nas dumą. Czego potrzebuje przeciętny lokator terrarium, by rosnąć zdrowo i w dobrej kondycji? Oczywiście doskonałego odżywienia. Terrarystyka wymaga odpowiedniego doboru pokarmu, dlatego w naszym asortymencie umieściliśmy sprawdzone karmy spełniające różne potrzeby, podzielone ze względu na gatunek i wiek zwierząt terrarystycznych. Oprócz pełnowartościowych karm, można tu znaleźć między innymi takie przysmaki jak suszone świerszcze czy larwy. Terrarystyka wymaga sporej wiedzy na temat żywienia gadów, a w tej kwestii przydatne bywają również specjalne suplementy diety. Poza tym żółwia i agamę łączy z kotem i psem to, że potrzebują porządnej miski. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy także wysokiej klasy akcesoria do karmienia zwierząt terrarystycznych.

Doskonale zaprojektowane terraria dla Twoich podopiecznych

Terrarystyka wymaga od hodowcy również dogłębnej wiedzy o zwierzętach. Sprowadza się to między innymi do znajomości ich potrzeb środowiskowych. Terrarium nie jest zwykłym szklanym czy plastikowym pojemnikiem. To w zasadzie urządzenie, które ma odtworzyć warunki, w jakich żyje przedstawiciel danego gatunku w naturze. Przy okazji oczywiście zapewnić właścicielowi wygodną obserwację. W Max & Mrau terrarystyka nie jest traktowana po macoszemu, dlatego w poszczególnych podkategoriach umieściliśmy terraria przystosowane do potrzeb przedstawicieli różnych gatunków. Znajdują się tu również kompletne zestawy terrarystyczne, dzięki którym hodowcę czeka mniej pracy. Z kolei plastikowe faunboxy ułatwią przenoszenie i rozmnażanie hodowanych okazów. Ciekawym rozwiązaniem są terraria siatkowe, które pozwalają promieniom słonecznym przenikać do jego wnętrza by ułatwić ogrzewanie powietrza.

Wszystko, czego wymaga profesjonalna terrarystyka, czyli wyposażenie i akcesoria

Osobną i ważną podkategorię w dziale „terrarystyka” w sklepie Max & Mrau stanowią akcesoria terrarystyczne. Higrometry, termometry czy rozbudowane systemy zraszające zapewniają lokatorom terrariów wyższy komfort i pozwalają łatwiej kontrolować hodowcy warunki panujące wewnątrz. Profesjonalna terrarystyka w przypadku niektórych gatunków właściwie nie istnieje bez wykorzystania tych urządzeń. W kategorii „terrarystyka” umieściliśmy ponadto dziesiątki elementów wyposażenia terrariów. Wśród nich znajdują się podstawowe – takie jak podłoże, elementy dekoracyjne, jak również zaawansowany sprzęt służący odpowiedniemu oświetleniu. Wszystkie przyczyniają się pozytywnie do wyższego poziomu komfortu hodowanych zwierząt.

Co mamy w ofercie:
Jedzenie dla gadów                                        Terrarium dla gadów                                   
Wyposażenie terrarium

Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Rozumiem
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel