ilość znalezionych towarów: 74

ptaki

Przygotowane przez Maxa i Mrau produkty dla ptaków są dopasowane do wielkości i potrzeb poszczególnych gatunków. W trosce o bezpieczeństwo pierzastych przyjaciół rekomendują klatki wraz z całym wyposażeniem oraz nieuczulające piaski i podłoża. Max dogłębnie przeanalizował zwyczaje latających kompanów i z czystym sumieniem może polecić znajdujące się w ofercie zabawki i drabinki. Natomiast Mrau jako bardzo empatyczny kot zadbał o dostarczenie wysokiej jakości pożywienia, zapewniającego optymalną dawkę energii pierzastym przyjaciołom.

Produkty dla ptaków – zdrowe żywienie

Mrau jest miłośnikiem jedzenia, ale nie byle jakiego. Uważa, że żaden zwierzak nie powinien jeść mniej niż 5 razy dziennie, jednak każdy gatunek ma swoje preferencje. Żywieniowe produkty dla ptaków możemy podzielić na karmę suchą, dla dzikich ptaków oraz przysmaki. Koci ekspert uwielbia obserwować ptaki podczas posiłku, analizując preferencje poszczególnych gatunków. Produkty dla ptaków wyróżniają się najwyższą jakością i walorami smakowymi, a dodatek witamin i minerałów pozwala na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia. Max i Mrau bardzo dobrze przygotowali się do swojego zadania i podzielili karmę na tę dla dużych i małych ptaków, egzotycznych i pospolitych, a także dla młodych i starszych ptaków. Dostępne są również karmy dla dzikich ptaków, takie jak kule tłuszczowe, dodające energii zimową porą. Max jako pies przyzwyczajony do zasłużonych nagród przygotował kategorię z przysmakami. Produkty dla ptaków w formie zdrowych i pełnowartościowych przekąsek będą najlepszą nagrodą dla domowych ptaków.

Zapobieganie chorobom i leczenie

Max i Mrau kochają wszystkie zwierzęta, nawet jeżeli ich sposób zabawy nieco się różni. Produkty dla ptaków to także te zapobiegające chorobom i wspomagające szybki powrót do zdrowia. Nasi czworonożni eksperci wiedzą, że infekcje to nic przyjemnego, dlatego postanowili stworzyć oddzielną kategorię, aby łatwiej można było znaleźć rekomendowane produkty lecznicze dla pierzastych przyjaciół. Produkty dla ptaków dostępne w tej kategorii zawierają dużo witamin i minerałów przeznaczonych dla różnych ras. Oprócz tego Max i Mrau, jako specjaliści od pielęgnacji, polecają produkty do pielęgnacji pazurków, pierza i dziobów, aby Twój latający pupil zawsze czuł się komfortowo.

Klatki i inne produkty dla ptaków

Mrau jak wszystkie domowe koty lubi mieć swoje zaciszne miejsce, gdzie spokojnie może uciąć sobie drzemkę lub schować, jeżeli coś nabroi. Max to obrońca domu (lub swojej miski) – uważa, że każdy zwierzak powinien mieć swoje schronienie. Dlatego wspólnie stworzyli oddzielną kategorię z klatkami dla ptaków, chociaż trudno było przekonać Maxa, że ptaki nie lubią spać na legowisku. Ptaki muszą mieć swoje schrony, domki i gniazda, gdzie będą czuły się bezpiecznie i komfortowo. Produkty dla ptaków rekomendowane przez naszych ekspertów nie tylko są praktyczne, ale także dostarczają rozrywki. Mogłoby się wydawać, że ptaki są mało kontaktowe, jednak powie to ten, kto nigdy nie miał pierzastego przyjaciela. Bardzo lubią zabawy ze swoim właścicielem, dlatego warto sprawić mu przyjemność w postaci huśtawki, piłek czy drabinek. Produkty dla ptaków dostępne w naszej ofercie są idealną wyprawką dla nowego przyjaciela.

Jakie produkty mamy do wyboru:
Karma dla ptaków                           Produkty dobre dla zdrowia ptaków
Klatki dla ptaków

Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Rozumiem
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel