ilość znalezionych towarów: 2

akcesoria do karmienia

Projektując terrarium dla pupila, musimy pamiętać o wielu ważnych elementach. Do najważniejszych należą przede wszystkim miejsca na pokarm oraz wodę w schronieniu zwierzaka. Max i Mrau z doświadczenia wiedzą, jak ważne jest, aby produkt dostosowany był do preferencji oraz gustu pupila. Dlatego dokładnie przeanalizowali i wybrali produkty, przedstawiając bogatą ofertę akcesoriów do karmienia zwierząt w terrarium. Przygotowując szeroki wachlarz akcesoriów służących do karmienia, aby mieć pewność najwyższej jakości, zwrócili się tylko do renomowanych i polecanych producentów artykułów zoologicznych.

Artykuły do karmienia gadów - miski na pokarm

Zwierzęta hodowane w terrarium wyróżniają się instynktem drapieżnym, który sprawia, że oprócz tradycyjnej karmy lubią jeść również żywy pokarm. Max i Mrau starając się zaspokoić ich potrzeby proponują miski zarówno na suche, jak i żywe pożywienie.

Miski przeznaczone na żywy pokarm są specjalnie przystosowane, aby zapewnić maksimum komfortu podczas spożywania pokarmu dla zwierzęcia. Forma wykończenia akcesoriów do karmienia gadów charakteryzuje się kryjącym pierścieniem, który nie zasłania pokarmu w środku miski, jednocześnie zapobiegając ucieczce żywemu pokarmowi (np. owadom). Nie zapominając o bardzo ważnym w tym przypadku zachowaniu higieny, miski zbudowane zostały z dwóch części, dzięki czemu można bez trudu dostać się do środka w celu mycia lub dezynfekcji.

Pojemniki przeznaczone na suchy pokarm cechują się stabilnym dnem, dzięki czemu większe zwierzęta nie są w staniej przewrócić miski. Dodatkowo powleczone są powłoką antybakteryjną, co skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i chorób. Wykonanie z wysokiej jakości żywicy gwarantuje najwyższą jakość oraz naturalny wygląd pasujący do każdego otoczenia.

Pojemniki na wodę dla gadów

Odpowiednie nawodnienie to podstawa zdrowej diety, dlatego szczególnie ważne jest, aby zwierzęta miały całodobowy dostęp do wody. Max i Mrau również zwracają na to uwagę, dlatego zaproponowali szereg artykułów do karmienia, które zapewnią stały wodopój Twojemu pupilowi. Nowoczesne pojemniki na wodę dostępne są w różnych rozmiarach (S, M, L), aby swobodnie dobrać pojemnik umożliwiający zwierzakowi komfortowe picie. Praktyczne miski na wodę do terrarium powleczone są od środka materiałem zapobiegającym rozwój bakterii i posiadają tzw. „schody bezpieczeństwa”, które chronią przed utonięciem - zapobiegają wpadnięciu oraz ułatwiają szybkie wydostanie się z miski. Dodatkowo wykonanie z wysokiej jakości żywicy zapewnia wyjątkowo uniwersalny i naturalny wygląd, co pozwala na dopasowanie się pojemnika do dowolnego otoczenia - zarówno tropikalnego, jak i pustynnego. Produkty są łatwe i szybkie w czyszczeniu.

Szczypce do karmienia gadów

Karmiąc nasze pupile żywymi owadami musimy także pamiętać o odpowiednim do tego sprzęcie. Max i Mrau proponują różne artykuły do karmienia w postaci pincet lub szczypiec służących odpowiedniemu podaniu pokarmu zwierzętom. Stalowe szczypce wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Długie, ergonomiczne szczypce ułatwiają karmienie i zapewniają wystarczającą odległość, aby zapobiec stresowi u karmionego zwierzęcia. Powleczenia końcówek zapobiegają zranieniu jamy gębowej i zapewniają pewny chwyt owadów. Oprócz standardowej propozycji Max i Maru przygotowali również ekologiczną bambusową wersję produktu.

      Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
      Zamknij
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel