Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin Adult

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Royal Canin Adult – właściwe odżywianie dorosłych psów małych ras

Karma Adult wyprodukowana przez firmę Royal Canin to starannie wyselekcjonowane składniki, które w pełni odpowiadają na potrzeby dorosłych psów małych ras. Właściwe odżywianie może nie tylko zapobiegać problemom gastrycznym, ale i wzmocnić funkcje ochronne skóry. Wybierz karmę, która będzie najlepsza dla Twojego pupila, a każdego dnia doceni on pyszny posiłek, jaki mu podajesz.

Koniec z problemami higienicznymi

Małe psy mają zęby osadzone ciaśniej niż te większych ras. W związku z tym trudniej jest pozbyć się resztek jedzenia i tym samym także bakterii, które tworzą osad na zębach, a ten może przerodzić się w kamień nazębny. Zadbaj o zdrową jamę ustną Twojego psa, bo w przypadku paradontozy może dojść do uszkodzenia kości dolnej szczęki.

Wybierz karmę doskonałą dla Twojego psa

Karma Royal Canin Adult ma zatem wiele zalet. Firma kompleksowo dba o zdrowie czworonogów. Unikalna receptura krokietów, gdzie wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane, nie tylko zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego dzięki dodatkowi związków wiążących wapń obecny w ślinie, ale też dba o kondycję skóry i sierści. To możliwe dzięki witaminom i aminokwasom wspierającym funkcje ochronne skóry. Natomiast zawarte w karmie Adult witamina A, biotyna, olej rybny, kwas linolowy oraz cynk zapewniają piękny blask sierści bez łupieżu. Karma od Royal Canin, dzięki obecnej w niej L-karnitynie, pomaga również w utrzymaniu prawidłowej wagi poprzez mobilizację własnych rezerw tłuszczu w organizmie i redukcję jego odkładania się. Pobudza zatem ich metabolizm przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej. Dodatkowo naturalne aromaty karmy dla psów oraz wielkość, forma i struktura krokietów sprawiają, że jest ona smakowita nawet dla największych niejadków i wybrednych przedstawicieli psów małych ras. Warto zdecydować się na produkty najwyższej jakości, dzięki czemu będziesz mógł spędzić wiele lat z Twoim ukochanym pupilem, który będzie cieszyć się pełnią zdrowia.

pixel