Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Brit Premium By Nature

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Brit Premium By Nature – naturalna i smaczna karma dla wszystkich psów

Rosnące wymagania rynku niejako wymusiły na marce Brit wdrożenie zmian w recepturze produkowanych karm dla psów – w ten sposób powstała udoskonalona linia produktów Brit Premium By Nature, która w porównaniu ze swoją poprzedniczką jest jeszcze bardziej naturalna oraz zdrowa. Priorytetem w tej serii jest wysoka jakość i naturalność składników, a producent podkreśla, że w karmach znajdują się wyłącznie najlepsze komponenty – mięso z certyfikowanych hodowli i nieprzetworzone składniki warzywne. Została również obniżona zawartość pszenicy i kukurydzy, które zastąpione są antyalergicznym i energetyzującym owsem, zdecydowanie zdrowszym dla psów.

Poznaj bogactwo wyboru!

Karmy Brit Premium By Nature cechuje wysoka zawartość mięsa oraz starannie wyselekcjonowane składniki. W serii produktów dla psów wyszczególniono kilka parametrów, dzięki którym łatwiej jest dobrać odpowiednią karmę do potrzeb konkretnego czworonoga. Są to karmy dla psów małych, średnich oraz dużych ras w różnym wieku. Znaleźć można także łagodne karmy dla wrażliwych psów, ze skłonnością do alergii. Dbałość o zdrowie pupila staje się łatwa z karmami tej linii. Zostały one umieszczone w poręcznych opakowaniach z zamknięciem typu „zip”, co zdecydowanie przedłuża ich świeżość oraz walory smakowe po otwarciu.

Zadbaj o ładny wygląd czworonoga i jego kondycję

Lśniąca sierść, zdrowa skóra, aktywność i kondycja – wszystko to może zyskać pies, jeśli będzie regularnie spożywał wysokojakościowe karmy Brit Premium By Nature. Odpowiednio skomponowany skład i zbilansowane wartości odżywcze pomagają zadbać o odporność psów, zapobiegają chorobom i wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego. Lekkostrawne karmy są smaczne i zauważalnie poprawiają jakość życia czworonoga, wspierając rozwój i zdrowie jego mięśni, stawów i więzadeł. Zdrowy pies to szczęśliwy pies, dlatego warto dbać o jego codzienną dietę od najmłodszych lat aż do starości.

pixel