Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Brit Care

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Brit Care – psia i kocia karma dostosowana do potrzeb

Produkty z serii Brit Care zostały skomponowane w taki sposób, aby dbały o zdrowy rozwój Twojego psa oraz kota. Niezależnie od rasy, wieku i indywidualnych potrzeb żywieniowych Twojego pupila, znajdziesz w karmę, która okaże się idealna. Producent pożywienia dla psów i kotów zadbał o kompleksowy asortyment karm o zbilansowanym składzie, dostarczających maksymalną ilość wartości odżywczych oraz witamin niezbędnych do rozwoju małych szczeniąt, kociąt, a także dla zdrowia dorosłych psów i kotów różnych ras.

Wybierz karmę dla swojego pupila

Seria Brit Care uwzględnia specyfikę funkcjonowania i różnorodne potrzeby, wynikające z konkretnej rasy – obejmuje zatem bezzbożowe karmy dla szczeniaków małych ras, hipoalergiczne karmy dla dorosłych psów ras mini, a także formuły dedykowane psom średnim i dużym, również zoptymalizowane do wieku. Bez trudu można odnaleźć karmy skomponowane z myślą o psach i kotach po sterylizacji, wrażliwych i ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi, a nawet z nadwagą. Brit Care dba także o psy oraz koty wystawowe, posiadające długą sierść, wymagającą dogłębnej pielęgnacji, a także o zwiększonym zapotrzebowaniu kondycyjnym i bardzo aktywne. Tak kompleksowy asortyment pozwala zadbać o czworonoga i dostarczyć mu codziennej dawki składników mineralnych, witamin i energii – wystarczy zweryfikować potrzeby psa, a także kota i na nie odpowiedzieć, wybierając odpowiednią karmę z serii Brit Care.

Starannie dobrane składniki gwarancją zdrowia Twojego pupila

Marka Brit Care proponuje karmy mokre i suche dla psów i kotów zawierające różne rodzaje mięsa, uzupełnionego dodatkiem ziemniaków i ryżu. W karmach Brit Care znajdują się wysokojakościowe mięsa – dziczyzna, królik, kaczka, a także jagnięcina oraz łosoś. Te komponenty karm determinują bogactwo wartości, niezbędnych do prawidłowego odżywienia. Proporcje składników uzależnione są od rasy, a także gabarytów czworonoga i jego ewentualnych, specjalnych potrzeb. Karmy Brit to pożywienie zoptymalizowane do potrzeb każdego psa oraz kota!

pixel