Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Animonda Vom Feinsten

Wielkość opakowania
Faza życia
Rasa

Animonda Vom Feinsten – zwierzęta zasługują na pyszne posiłki

Linia produktów Animonda Vom Feinstein jest bardzo bogata. Składają się na nią mokre i suche karmy dla kotów i psów. Dostosowane są one również do etapu życia zwierzęcia, dlatego w linii tej wyszczególnić można karmy dla szczeniąt, kociąt i dorosłych osobników. Wszystkie te zwierzęta łączy fakt, że podstawą ich żywienia jest mięso. Z tego powodu mokre karmy wykorzystują różne jego rodzaje. Pupil zjeść może mięso królicze, jagnięce, drobiowe, wieprzowe czy wołowe. Mieszane są one z dodatkowymi sosami, serami i innymi komponentami, aby zapewnić spożywającym karmy zwierzętom ich pyszny smak i dodatkowe składniki odżywcze.

Wysoka jakość

Karmy Animonda komponowane są przez specjalistów w dziedzinie odżywiania zwierząt. Zapewnia to odpowiednią ilość białka, tłuszczy i innych składników codziennego odżywiania. Kot i pies różnią się swoim zapotrzebowaniem energetycznym, jest ono zmienne także na różnych etapach ich życia. Z tego powodu należy wybierać karmę odpowiednią dla danego gatunku i jego wieku. Wtedy możemy być pewni, że odżywianie przebiega prawidłowo.

Zalety karmy

Postawienie na gotowe produkty to duża oszczędność czasu. Bez względu na to, czy wybieramy karmę suchą, czy mokrą, zawierają one pełen zestaw odżywczych komponentów i pozwalają uniknąć spędzania godzin w kuchni na przygotowywaniu posiłków. Ponadto karmy często wzbogacane są o dodatkowe produkty, których w posiłku przygotowanym przez właściciela mogłoby zabraknąć. Taurynę czy witaminy trudno jest suplementować jedynie poprzez kilka posiłków. Warto więc zdecydować się na zakup karmy dla psa lub kota.

Fenomenalne rozwiązanie dla utrzymania zdrowia organizmu

Zaletą mokrej karmy jest uzupełnianie nie tylko składników odżywczych, ale jednoczesne nawadnianie organizmu. Jest to istotne szczególnie w przypadku kotów, które z natury wodę pozyskują zwłaszcza z pożywienia. Mokre pożywienie jest też mniej kaloryczne, a jego zapach będzie kuszący dla każdego czworonoga. Jeśli chodzi o karmy suche, to są one bardzo wygodne. Mają dużo dłuższy termin przydatności do spożycia, a ich twarda struktura oczyszcza zęby z resztek pokarmu, zapewniając zdrowie jamy ustnej.

pixel