Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Animonda Carny

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Animonda Carny - doskonała mokra karma dla kota

Dieta jest jednym z najistotniejszych czynników, które mają wpływ na zdrowie oraz samopoczucie naszych czworonożnych towarzyszy. Dlatego tak istotne jest, aby wybierać sprawdzone artykuły, w których składzie znajdują się wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Przykładem tego typu mokrej karmy są puszki dla kotów Animonda Carny. To wyjątkowa seria przygotowana dla domowych pupili w każdym wieku. W ofercie dostępnych jest kilka wersji, które różnią się mięsem wykorzystanym do ich wyprodukowania.

Wyselekcjonowane gatunki mięsa

We wszystkich mokrych karmach dla kotów Animonda Carny głównym składnikiem jest specjalnie wyselekcjonowane mięso. W zależności od konkretnego rodzaju może to być cielęcina, wołowina, jagnięcina, drób, ryby, a nawet królik czy owoce morza. Wybór zależy więc wyłącznie od indywidualnych upodobań Twojego pupila. Wysoką jakość mięsa wykorzystanego do produkcji tych karm widać gołym okiem - po otwarciu puszki od razu rzuca się w oczy jego naturalna struktura i duże kawałki. Z pewnością poczuje ją również Twój kot.

Skład bezpieczny dla Twojego pupila

W puszkach sygnowanych logo Animonda Carny, oprócz wysokiej jakości mięsa, znajdują się wyłącznie sprawdzone i bezpieczne składniki, pozytywnie wpływające na kondycję kota. Z troski o zdrowie zwierząt w karmie nie są stosowane sztuczne aromaty smakowe czy ulepszacze smaku, które nie nadają się do spożywania przez koty. Dlatego jej wybór to pewność, że podajesz swojemu pupilowi w pełni bezpieczny i pożywny posiłek.

Zbilansowana dieta każdego dnia

Mokre karmy dla kotów Animonda Carny stworzone zostały z myślą o codziennym posiłku każdego kota. Dlatego w ich składzie znajdują się wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których potrzebuje Twój pupil. Puszki doskonale nadają się dla młodych kotów, każdego dnia zużywających mnóstwo energii. Są też źródłem mikro i makroelementów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie kociego organizmu.

Produkty dla kotów jakie posiadamy z linii Animonda Carny 

Kupuj mokre karmy dla kota w praktycznych puszkach o pojemności 400 g.

W zestawie taniej!

Sprawdź również produkty linii Animonda Cat Brocconis

https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot-175.html

pixel