Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

VERSELE- LAGA - Wysokiej jakości karmy dla zwierząt

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Versele-Laga - Karma sucha dla zwierząt

Nawet najmniejsze zwierzątko potrzebuje do prawidłowego rozwoju pożywienia bogatego w składniki odżywcze. Idealnie się składa, jeśli w parze z jakością idą również walory smakowe. Apetyczne posiłki sprawiają, że psiaki merdają ogonami, koty mruczą, a króliki wesoło podskakują. Wiedząc o tym, nasz ekspert Max opowiada wszystkim czworonożnym przyjaciołom o karmach, które oprócz zaspokojenia głodu, dbają także o rozwój ich mięśni i kości. Jak wiadomo, Max uwielbia biegać i aportować, dlatego potrzebuje naprawdę dużo energii na codzienne harce. Zarówno on, jak i gryzonie z grona jego przyjaciół zaczynają wesoło reagować na miskę wypełnioną suchą karmą firmy Versele-Laga.

Wieloletnia tradycja produkcji suchej karmy

Max uwielbia, gdy podczas leniwego popołudnia opowiadamy mu rozmaite historie. Niedawno poznał nieco ciekawostek na temat producenta jednej z jego ulubionych karm. Niezwykle pożywna karma rodem z Belgii jest w sprzedaży od 1935 roku. Początkowo była przeznaczona tylko dla zwierząt w gospodarstwach domowych, które musiały nocować na zewnątrz lub w stajni. Jednak z czasem ludzie zaczęli oswajać koty, a psy przenosiły się z budy do ciepłego mieszkania. Od tamtej pory część zwierząt zaczęto karmić w domach. W związku z tym, asortyment producenta zdecydowanie się rozszerzył. Zaczęto wzbogacać pokarm o nowe smaki, a dla każdego zwierzęcia przygotowano indywidualną mieszankę składników. W ten sposób, Versele-Laga od kilku dekad rozpieszcza czworonożnych ulubieńców i ukochane gryzonie.

Składniki zapewniające optymalny rozwój

Dopracowany przez lata przepis sprawia, że sucha karma firmy Versele-Laga zyskuje wielu amatorów. W przypadku eksperta Maxa unikalna formuła, na którą składa się ponad 80% białek pochodzenia zwierzęcego nie posiada glutenu. Nasz psi przyjaciel zauważył, że jego ulubione mięso w połączeniu z ryżem nie powoduje u niego rewolucji żołądkowych. Poza tym pozbył się niechcianej alergii i toleruje każdy pokarm. Dlatego właśnie Max po zjedzeniu karmy Versele-Laga jest pełen energii i sił na beztroską zabawę w parku. O zdrowiu wszystkich zwierzaków dbają naturalne źródła kwasów omega 3 EPA i DHA oraz szereg witamin. Jeśli chcesz zatem zadbać o rozwój swojego zwierzaka, pójdź za radą eksperta Maxa i zafunduj swojemu zwierzęcemu przyjacielowi to, co najlepsze!

Sucha karma - szeroki wybór asortymentu

Na stronie Max & Mrau dostępny jest coraz większy wybór suchych karm. Nasz psi ekspert chętnie poleca ich szeroką gamę najbliższym przyjaciołom. Gdy z Maxem przeglądamy stronę, widzimy karmy dla szczeniaków Na stronie Max & Mrau dostępny jest coraz większy wybór suchych karm. Nasz psi ekspert chętnie poleca ich szeroką gamę najbliższym przyjaciołom. Gdy z Maxem przeglądamy stronę, widzimy karmy dla szczeniaków, małych ssaków, królików, papug, szynszyli, świnek morskich oraz wszelkich gryzoni. Kiedy zaprzyjaźnione zwierzęta wspólnie się spotykają, często wymieniają się opiniami na temat jedzenia. Ożywione rozmowy pełne są różnych opinii dotyczących zdrowego odżywiania i właściwej diety. Trzeba przyznać, że Max uwielbia wymieniać się uwagami i wyliczać ulubione kompozycje suchej karmy Versele-Laga, która podbiła jego psie serduszko i podniebienie. , małych ssaków, królików, papug, szynszyli, świnek morskich oraz wszelkich gryzoni. Kiedy zaprzyjaźnione zwierzęta wspólnie się spotykają, często wymieniają się opiniami na temat jedzenia. Ożywione rozmowy pełne są różnych opinii dotyczących zdrowego odżywiania i właściwej diety. Trzeba przyznać, że Max uwielbia wymieniać się uwagami i wyliczać ulubione kompozycje suchej karmy Versele-Laga, która podbiła jego psie serduszko i podniebienie.

pixel