Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Purina

Wielkość opakowania
Faza życia
Rasa

Szczęście psów i kotów - Purina

Mało która firma posiada tak wieloletnią tradycję związaną ze zwierzętami, jak Purina. Od ponad 85 lat marka troszczy się o zdrowie i szczęście psów oraz kotów, dzięki czemu jak nikt zna się na odpowiedniej pielęgnacji i karmieniu. Nie tworzą jej przypadkowi ludzi, ale wykwalifikowani pracownicy w zakresie żywienia i opieki nad zwierzętami, którzy kochają swoich czworonogów. Każdy pupil zasługuje na uwagę i to, co najlepsze, aby mógł pozostać z nami jak najdłużej. Koty i psy są różne, podobnie jak różni są ludzie. Dzieli ich m.in. wiek, rasa, waga, przyzwyczajenia, preferencje kulinarne czy tryb życia. Mimo tylu różnic łączy ich miłość do swoich właścicieli i odwrotnie - właścicieli do nich. Misją firmy Purina jest dbanie o zwierzęta, więc z myślą o ich różnorodności stworzono wiele marek produkujących karmy dla psów i kotów, aby każdy czworonogi ulubieniec znalazł coś dla siebie. Zbilansowana, kompletna dieta, która możliwa jest dzięki odpowiedniej karmie wzbogaconej o mikroelementy, wspomoże prawidłowy rozwój, wzrost i naturalną odporność zwierzęcia.

Porcja zdrowia i energii w karmach dla psa

Starannie wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości są podstawą tworzenia zdrowej karmy dla zwierząt. Dzięki różnorodności produktów Purina, nasz pies Max nigdy się nie nudzi, może ciągle próbować nowych smaków i kształtów. Jego merdający ogon i trzęsące się uszy podczas zajadania się tymi pysznościami są najlepszym dowodem na to, że Purina zna się na dogadzaniu psim podniebieniom. Szczególnie ważne w menu Maxa są karmy jednej z jej marek - Dog Chow - skierowane przede wszystkim dla psów żyjących aktywnie. Nasz czworonóg uwielbia bieganie i spacery, więc aby dostarczyć mu energii na te czynności, potrzebuje specjalnej karmy, która sprawi, że jego żywiołowość nie zniknie wraz z wiekiem. Dla miłośników aktywnego trybu życia i psich poszukiwaczy oferowane są karmy Purina AdVENTuROS. Natomiast dla pacjentów, którzy są leczeni przez weterynarzy, odpowiednie będą produkty Purina Veterinary Diet's, które pomogą w walce z wykrytymi chorobami, powstrzymując także ich możliwe nawroty.

Kocia karma od firmy Purina

Poszukujesz karmy dla leniuchującego całymi dnia kota? A może dla aktywnego kociaka, którego wszędzie pełno? Niezależnie od prowadzonego trybu życia zwierzęcia, z karmą Purina dla kota bez trudu uda się dopasować odpowiednią dietę dla tych niezależnych czworonogów. Dostosowane do indywidualnych potrzeb czworonoga produkty tej firmy zadowolą nawet najbardziej wygórowane kocie wymagania. Dla bystrych i ciekawskich świata stworzono produkty Felix oraz Friskies, aby koty miały siłę na zwiedzanie i odkrywanie coraz to dalszych zakamarków domu i podwórka. Te karmy nie tylko zapewniają potrzebną energię do codziennych zabaw, ale także są bardzo smaczne i pożywne. Koci koneserzy o wyrafinowanych gustach, którzy kosztują jedynie dań najwyższej jakości, z pewnością docenią ekskluzywne karmy Gourmet. Nic dziwnego, że Mrau szczególną sympatią darzy akurat produkty tej marki - doskonale wie, co jest dla niego najlepsze.

pixel