Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

myKotty

Faza życia

Nowoczesne meble dla kotów MyKotty

Marka MyKotty rozumie świat kotów i ich właścicieli. Dlatego ten renomowany producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i stworzył nowoczesne meble, które doskonale dopasowane są do potrzeb tych niewielkich stworzeń. Kocie akcesoria wcale nie muszą odstawać od wystroju wnętrza i zagracać pomieszczenia! MyKotty pokazuje, że meble dla kotów mogą być spójne z aranżacją, stając się jej częścią. Koty to przecież nasi towarzysze i ukochani przyjaciele, dlatego powinny mieć swoje miejsce w domu. Koniec z przesuwaniem w kąt drapaka czy legowiska, kiedy goście wpadną z wizytą. Meble MyKotty będziesz z dumą eksponować. Ich modny, unikatowy design sprawia, że wpasują się w modernistyczne oraz urządzone w skandynawskim stylu wnętrza. Ponadto są funkcjonalne i świetnie zaspokajają naturalne potrzeby kotów, jak drapanie, spanie czy zabawa. Ten nowoczesny projekt to wysoka jakość, staranne wykonanie i dbałość o szczegóły.

Potrzeba drapania

To naturalne, że koty potrzebują ścierać swoje pazurki. To nie tylko kwestia komfortu, ale również i zdrowia. Warto więc zadbać o miejsce, w którym zwierzę może robić to bez konsekwencji. Nie chcemy przecież, aby tapicerkę naszej nowej kanapy czy ulubionego fotela zdobiły ślady kocich pazurów. Drapaki MyKotty idealnie są do tego dostosowane. Każdy z modeli charakteryzuje się modnym i unikatowym designem, dzięki czemu nie zaburzy przestrzeni wnętrza, tworząc z nią spójną całość. Wykonanie ich z naturalnej tekstury falistej sprawia, że koty pokochają je od razu, gdyż materiał ten działa na nie absorbująco. Drapaki dostępne są w wielu kolorach, dlatego każdy może znaleźć taki, który idealnie wpasuje się w przestrzeń domu i gusta właścicieli. A przy tym kocie zadowolenie gwarantowane!

Łóżka, domki i akcesoria - wszystko dla Twojego kota

Mrau uwielbia chować się w zakamarkach naszego magazynu i błogo drzemać przez większość dnia. Odkąd tylko do testowania dostał łóżko dla kota MyKotty ani myśli zasypiać gdzie indziej. Gdyby nie Max, który goni go do zabawy, mógłby spać chyba przez cały dzień! Uwielbia również swój nowy, tekturowy domek, w którym skrywa się po harcach z psotnikiem Maxem. Akcesoria MyKotty to wysoka trwałość i funkcjonalność. Kot może w nich spać, drapać je i bawić się. Łóżka przypominają wysoką pufę z niewielkim wgłębieniem wewnątrz, co stanowi doskonałą izolację od podłogi i pozwala obserwować otoczenie. Domek stanie się doskonałą kryjówką, a w dostępne w ofercie marki koce kociak może wtulać się do woli. Wykonanie z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów oraz nowoczesna technologia produkcji sprawiają, że artykuły marki MyKotty są bezpieczne dla zwierząt i ludzi, a firma zdobyła uznanie w Polsce i na świecie.

pixel