Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mars

Wielkość opakowania
Faza życia
Rasa

Mars

Mars - w trosce o czworonożnych przyjaciół

Właściciele zwierząt wiedzą jak trudno zadbać o dobro i zdrowie swoich ulubionych podopiecznych. To nierzadko wymagające i angażujące zajęcie, na które powinny decydować się tylko świadome tego osoby. Wszyscy, którzy wkładają dużo miłości w opiekę nad swoim czworonogiem mogą liczyć na pomoc znanych i lubianych marek. Starają się one o to, aby każdy składnik tworzonej przez nich karmy albo każdy wyprodukowany przez nich gadżet okazał się pomocny w codziennym odżywianiu i pielęgnacji zwierzaka. Max i Mrau byli zdziwieni, gdy okazało się, że za produkcję wielu karm i smakołyków, które uwielbiają, odpowiedzialna jest firma Mars. To właśnie dzięki niej miliony psiaków i kociaków mają miski pełne zdrowej i smacznej karmy.

Mars - firma wielu marek

Mars to gigantyczna firma, która skrywa w swoich szeregach marki, takie jak: KiteKat, Chappi czy Whiskas. Max nie mógł uwierzyć, że jego ulubione przekąski pochodzą tak naprawdę z jednej i tej samej rodziny. Historia tej firmy zaczęła się w 1911 roku, kiedy to Frank C. Mars zaczął produkować słodycze swojego autorstwa. W ciągu następnych lat syn Franka przekształcił jego dorobek w wielką firmę, która do dzisiejszego dnia wyróżnia się na międzynarodowym rynku. Oprócz produkcji różnego rodzaju słodyczy przeznaczonych dla ludzi, firma zdecydowała się także na dostarczanie wysokiej jakości smakołyków dla najlepszych przyjaciół człowieka. W ten oto sposób Mars odpowiada za większość znanych i popularnych marek, których produkty znajdują się w domu prawie każdego miłośnika zwierząt.

Karmy dla psów Mars

W trakcie testowania karm nasz psi ekspert skrupulatnie odrzucał produkty, które nie zdobyły jego podniebienia, z kolei te smaczne dołączał do naszego sklepowego asortymentu. Kiedy w końcu okazało się, że wszystkie karmy Mars to frykasy z jego listy musiał od razu podzielić się tą nowiną ze swoimi psimi przyjaciółmi. Okazało się, że jego ulubiona przekąska w postaci mokrej karmy od firmy Cesar czy sucha karma od Chappi, na którą zawsze wesoło machał ogonem, zostały tworzone przez tych samych specjalistów. Max dba o to, aby każda przekąska czy karma poza wybornym smakiem, odznaczała się dobroczynnym wpływem dla samopoczucia czworonogów. Dlatego nie dziwi fakt, że produkty od firmy Mars, które są bogate w składniki odżywcze i witaminy, znalazły się na liście naszego łasucha. Dzięki wielu markom, które skupia firma, każdy właściciel znajdzie karmę, która zadowoli podniebienie i żołądek jego psiaka.

Kocie smakołyki od Marsa

Po wielkim odkryciu Maxa Mrau również rozpoczął swoje dochodzenie. W jego wyniku dowiedział się, że światem jego ulubionych kocich smakołyków rządzi jedna firma. Mars w równym stopniu dba o potrzeby psów, jak i kotów. W swojej ofercie posiada znane i cenione marki, takie jak: Sheba, Kitekat czy Whiskas. Kocia dieta znacząco różni się od tej przeznaczonej dla przyjaciół Maxa. Stąd za jej przygotowaniem odpowiada osobny zespół ekspertów, który tworzy produkty w oparciu o indywidualne potrzeby mruczków. Przeglądając bogaty asortyment firmy Mars, warto również zwrócić uwagę na produkty, które przeznaczone są dla pupili, borykających się z problemami zdrowotnymi.

pixel