Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lolopets

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Lolopets

Lolo Pets - marka stworzona przez prawdziwych pasjonatów

Markę Lolo Pets stworzyło w 2005 roku przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, sięgającą lat osiemdziesiątych zeszłego stulecia. Rodzinna firma P.W.Hobby uruchomiła wtedy linię produkcyjną wytwarzającą artykuły dla ptaków, małych gryzoni i rybek akwariowych. Kilka lat później powstała nowa linia sprzedaży - Lolo Pets Classic, oferująca dropsy, przysmaki, ciasta i torty dla psów. Asortyment tej marki obejmuje obecnie zbiór ponad 1100 towarów takich jak pokarmy, smakersy i podkłady. W zbiorze wyrobów oznaczonych logo Lolo Pets znajduje się również arsenał produktów dla psów i kotów. Firma zatrudnia 250 pracowników, z których przeważająca większość to osoby z długoletnim stażem i cennym doświadczeniem w branży. Mają one znaczny wkład w dobór składników do produkcji i wybór importowanych przez firmę akcesoriów do dystrybucji.

Pokarm i smakersy dla ptaków

Zróżnicowana dieta, zawierająca w sobie odpowiednio dobraną dla pupila suplementację, to podstawa właściwego odżywiania. Max ze wzniesionym w górę pyskiem stoi jak zahipnotyzowany, kiedy jego przyjaciółka papużka falista testuje kolejne smakersy. Dziobiąc z entuzjazmem pokarm strąca Maxowi z woliery na nos drobne jodowe lub miodowe perełki. Karmy Lolo Pets zawierają wszystkie mikroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju ptaków. Szeroka oferta firmy jest regularnie dostosowywana do różnorodnych potrzeb kanarków i papug, a zmiany w składach karm idą z duchem światowych trendów i innowacji.

Karmy i podściółki dla małych gryzoni

Myszoskoczki, szczury, szynszyle, świnki morskie czy chomiki - każdy z małych gryzoni znajdzie pod marką Lolo Pets odpowiednią dla siebie pełnoporcjową karmę i smakołyki nasycone niezbędnymi dla zdrowia zwierzaków mikroelementami. Lolo Pets to również podkłady i wyściółki z hipoalergicznych i bezpyłowych substancji takich jak siano lub prasowane trociny. Dla zaspokojenia naturalnej potrzeby gryzienia, marka oferuje zróżnicowany smakowo wybór wapienek, które zapobiegają naturalnemu rozrostowi siekaczy, a także pielęgnują i wzmacniają uzębienie małych pupili.

Podkłady oraz pożywienie dla królików i fretek

Króliki i fretki znajdą w Lolo Pets szeroką gamę karm i smakołyków, których specjalnie dobrany skład zapewnia ich organizmom dostateczną ilość witamin i mikroelementów. Formuły pokarmów zostały dostosowane do różnych przedziałów wiekowych tych zwierząt. Podkłady dedykowane tym zwierzętom dają im komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas poruszania się po wolierze. Regularna wymiana chłonnego materiału zapewnia suchość i czystość podłoża, a tworzywo ściółki niweluje przykre zapachy.

pixel