Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Juwel

Juwel - marka godna polecenia

Ceniona marka Juwel od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem doświadczonych akwarystów. Dynamiczny rozwój, nie tylko na rynku polskim, ale także na światowym, zawdzięcza pasji, zaawansowanej i nowoczesnej technologii oraz postawieniu na materiały najwyższej jakości. To także potwierdzenie tego, że od ponad pół wieku marka cały czas udoskonala swoje produkty, dostosowując je do potrzeb akwarystów i ich hodowli. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów, których łączy miłość do akwarystyki. Dzięki ich staraniom, wysiłkowi i pasji możliwe było stworzenie funkcjonalnych zestawów akwarystycznych oraz szeregu akcesoriów do akwarium. W ofercie Juwel znajdzie dla siebie odpowiednie produkty zarówno osoba szukająca swojego pierwszego akwarium, jak i doświadczony, wymagający akwarysta, który pragnie powiększyć swoją hodowlę.

Praktyczne i estetyczne zestawy akwariowe

W ofercie firmy Juwel można znaleźć funkcjonalne zestawy akwariowe. Dostępne w wielu rozmiarach i stylach nie tylko pozwalają rozpocząć ekscytującą przygodę z akwarystyką, ale są także interesującym dodatkiem aranżacyjnym do wnętrz. Akwarium z egzotycznymi rybkami nada charakteru niejednemu salonowi lub pokojowi małego pasjonata zwierząt i roślin wodnych. Hodowla akwarystyczna jest świetnym pretekstem do nauki odpowiedzialności i systematyczności już od najmłodszych lat. Mieszkańcami jednego z takich zbiorników wodnych szczególnie zaciekawił się nasz Mrau, choć doskonale wie, że nie dostanie się do rybek dzięki solidnej konstrukcji od firmy Juwel. W zależności od potrzeb i preferencji akwarium może być duże, małe lub średnie. Zestawy Juwel są w różnych wariantach kolorystycznych - elementy mogą być w naturalnej barwie jasnego lub ciemnego drewna albo klasycznie: białe lub czarne. Samo przeglądanie oferty i wybieranie odpowiedniego akwarium do mieszkania angażuje i umila czas. W skład każdego zestawu wchodzi m.in. ramka stabilizująca, zapewniająca bezpieczeństwo i zapobiegająca chwianiu się konstrukcji. Dołączane są także świetlówki akwarystyczne z pokrywą oświetleniową, grzałką oraz systemem filtracyjnym, dzięki czemu nie trzeba nabywać wszystkich elementów oddzielnie.

Przydatne akwaryście akcesoria

Aby utrzymać akwarium w czystości i odpowiedniej temperaturze, niezbędne są akcesoria akwarystyczne. Dzięki nim flora i fauna akwarystyczna będzie zdrowsza i wytrzymalsza, a jej rozwój bardziej dynamiczny. Warto zainwestować we wkłady filtracyjne firmy Juwel, np. w gąbki węglowe, waty filtracyjne czy też wkłady ceramiczne, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i zapewniają czystą wodę. W dużych akwariach o znacznym zagęszczeniu lub też tych małych warto zamontować dyfuzor powietrza do pomp, który zwiększy poziom tlenu, polepszając warunki w zbiorniku wodnym. Odpowiednie oświetlenie przyczyni się do wzrostu flory akwarystycznej, dzięki czemu będzie bujniejsza i zdrowsza. Akwarium można urządzać według własnych pomysłów, aby stało się ono ozdobą pomieszczenia oraz przytulnym domem dla wodnych mieszkańców. W montażu malowniczej fototapety na pewno przydatny okaże się specjalny klej do fototapet. Urozmaiceniem będą także wszelkie tarasy oraz dekoracyjne osłony na filtry imitujące naturalne skały, np. glinę czy grafit. Ich instalacja nie przysporzy żadnych trudności, ale za to zyska się niesamowity efekt głębi i realizmu.

pixel