Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Friskies

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Kocie i psie karmy Friskies - pełnowartościowe posiłki każdego dnia

Bogata oferta produktów Friskies została stworzona po to, aby zapewnić waszym pupilom wyśmienite posiłki każdego dnia. Zarówno mokre, jak i suche karmy powstawały z uwzględnieniem kocich i psich gustów. Dzięki temu udało się przygotować oryginalne kompozycje smakowe, które nigdy nie znudzą się Twojemu zwierzakowi. Zadbano również, aby posiłki były wysokowartościowe i odpowiadały potrzebom organizmu.

Gwarancja Friskies

Na każdym opakowaniu sygnowanym logo Friskies znajdziesz oznaczenie specjalnej gwarancji jakości. Ma ono przypominać, że wszystkie przygotowane przez nas karmy charakteryzują się optymalnym składem zapewniającym stuprocentowe dostarczenie Twojemu kotu i psu niezbędnych dla zdrowia substancji odżywczych. Białko, tłuszcze, minerały oraz witaminy pozytywnie wpłyną na kondycję oraz samopoczucie zwierzaka. Efekty są widocznie niemal natychmiast.

Dla wszystkich kotów i psów

Dieta kota oraz psa powinna być dostosowana do etapu rozwoju, na którym aktualnie znajduje się nasz podopieczny. Zupełnie inne potrzeby ma bowiem organizm młodego, dorosłego zwierzaka i seniora. Przygotowując codzienne posiłki swojemu pupilowi, należy także wziąć pod uwagę, czy był on sterylizowany lub czy przebywa wyłącznie w domu. Wszystko to wiedzą eksperci Friskies, dlatego opracowywali oni karmy z myślą o indywidualnych wymaganiach żywieniowych każdego kota i psa. Z nimi możesz mieć pewność, że Twój ulubieniec jest odpowiednio karmiony.

pixel