Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Catit

Catit - funkcjonalne produkty dla kotów

Firma Catit specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych produktów, dostosowanych do potrzeb kotów i ich właścicieli. Jest to możliwe dzięki połączeniu doświadczenia i misji uszczęśliwiania kotów, która wynika z nieustającej pasji i podziwu dla tych zwierząt. Zarówno początkujący kociarz, jak i długoletni wielbiciel znajdzie coś dla swoich pupili. W skład asortymentu wchodzą m.in. produkty do pielęgnacji, poidła, kuwety, labirynty na karmę, masażery, a także interaktywne zabawki, które zapewnią solidną porcję rozrywki. Rozwijają także zdolności kota, działają na wiele zmysłów i skupiają jego uwagę, bawiąc i dbając o zdrowie pupila. Zastosowane przez firmę Catit rozwiązania są nowoczesne i kreatywne, dzięki czemu artykuły od tego producenta pomagają jak najlepiej troszczyć się o ulubionych czworonogów.

Kreatywne spędzanie czasu z produktami firmy Catit

Koty uwielbiają się bawić. Już małe kociaki sięgają po kłębek wełny lub próbują złapać szybko poruszający się przedmiot po podłodze. Ich naturalny instynkt łowcy pobudza zwierzę do ciągłej zabawy, dzięki czemu stale jest ono ciekawe świata i chętne do aktywnego spędzania czasu. Właśnie dlatego firma Catit tworzy wyspecjalizowane produkty, które zapewniają kotom niekończącą się rozrywkę. Szybko przemieszczająca się kolorowa piłeczka wzdłuż toru zabawowego producenta Catit na pewno zainteresuje czworonoga. Całkowicie skupi jego uwagę, angażując go w interaktywną zabawę, podczas której będzie on starał się wydobyć uwięzioną piłeczkę. Tego typu zabawy działają na wiele kocich zmysłów, dzięki czemu rozwijają pupila, zapewniając mu niezbędną rozrywkę i dbając o jego kondycję fizyczną. Równie ciekawym rozwiązaniem są labirynty na karmę, które nie tylko angażują ciekawe kociaki, ale także dostarczają nagrody w postaci smacznych smakołyków. Pozwala to zadbać o odpowiednią dietę oraz wystarczającą porcję ruchu. Przydatne w kompleksowej opiece nad kotami okazują się funkcjonalne masażery firmy Catit, które silnie pobudzają zmysły zwierzęcia i masują każdą część ich ciała.

Zadbaj o zdrowie swojego kota

Nie tylko dieta wpływa na zdrowie czworonoga, ale także przedmioty, z których codziennie korzysta. Firma Catit doskonale zna potrzeby mruczących pupili, dlatego oferuje m.in. specjalne poidła dla kotów oraz filtry do wody. Zwykłe miski w przeciwieństwie do poideł nie zapewniają świeżej wody i nie niwelują ryzyka wystąpienia chorób. Natomiast produkty tej firmy są całkowicie dostosowane do preferencji kota, stale zapewniając czystą wodę i odpowiednie nawodnienie kociego organizmu. Wypływający strumień wody z fontanny angażuje czworonoga i zachęca do częstszego picia. Eliminujący szkodliwe bakterie filtr do wody pomaga skutecznie redukować ryzyko wystąpienia u kota chorób układu moczowego, które są często przyczyną wizyt u weterynarza. Dodatkowo usuwany jest nieprzyjemny zapach, elementy sierści i inne osady, które utrudniałyby zwierzakowi picie. Warto także rozejrzeć się za odpowiednią kuwetą, która będzie higieniczna. Takie są kuwety Catit, ponieważ łatwo utrzymać je w czystości, a dodatkowo eliminują one niepożądane zapachy.

pixel