Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

 

Brit Care

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Brit Care - wysokiej jakości karmy dla psów i kotów 

Marka Brit Care tworzy wysokiej jakości karmy dla psów i kotów o hipoalergicznych formułach. Pełnowartościowe posiłki mają za zadanie nie tylko zaspokoić apetyt zwierzaków domowych, ale również dostarczyć odpowiednich wartości odżywczych niezbędnych w codziennej diecie. Korzystny wpływ na organizm to podstawowa wartość, jaką kierują się opiekunowie czworonogów, dlatego produkty Brit Care są jedną z najczęściej wybieranych marek wśród karm.

Sucha karma dla psów i kotów

Wartościowe posiłki Brit Care wyróżniają się nie tylko walorami smakowymi. Zawarte w jedzeniu składniki odżywcze mogą regulować zaburzenia trawienia lub dostarczać niezbędnych witamin i mikroelementów wspierających organizm. Prowadzenie systematycznych badań potrzeb zwierząt i stała obserwacja ich nawyków żywieniowych jest dla firmy Brit podstawą do opracowania produktów, które zapewniają psom dobrą kondycję. W zależności od trybu życia psa, czy kota warto wybrać odpowiedni rodzaj pokarmu, który spełni wymagania żywieniowe czworonoga.

Brit Care - w trosce o zdrowie

Jedną z najczęstszych przyczyn problemów ze strony układu trawiennego jest dobór niewłaściwego pokarmu dla psa, dlatego warto wybrać karmę przystosowaną do potrzeb i problemów zdrowotnych pupila. Brit Care to karmy hypoalergiczne, których formuła utrzymuje organizm w dobrej kondycji i nie obciąża żołądka. Skład jest w pełni tolerowany przez psy wrażliwe, które zmagają się z nadwrażliwością na pokarm oraz z alergiami pokarmowymi. Najlepszym wyborem będą dostępne w ofercie karmy z insektami, których przyswajalność jest wysoka a ryzyko wystąpienia alergii jest niewielkie.  

pixel