Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bozita

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Bozita - zdrowa karma dla psów i kotów

Wsparcie rozwoju kota i psa jest ważne na każdym etapie. Regularny posiłek to jeden z najważniejszych elementów w życiu pupila. Istotny jest dobór odpowiedniej karmy, dlatego warto skorzystać z oferty sprawdzonych oraz zaufanych producentów. Bozita to jedna z marek, którym zaufały już setki klientów, kupujących odpowiednie pożywienie dla swoich czworonożnych przyjaciół. Ta szwedzka firma oferuje karmy ze składników pozyskanych w zrównoważony sposób. Co ciekawe, produkcja tego asortymentu odbywa się wyłącznie z zasilania energią ze źródeł odnawialnych. To świetne rozwiązanie dla osób dbających o środowisko. Do tej grupy zalicza się również Max, który, wychodząc na spacer, chce zaczerpnąć świeżego powietrza.

Sucha karma dla psów i kotów

Bozita specjalizuje się w produkcji suchej karmy zarówno dla psów, jak i dla kotów. Tego typu pożywienie jest lekkostrawne i smaczne nawet dla wybrednych zwierząt. Sucha karma wyróżnia się wieloma właściwościami: wzmacnia odporność, wspiera pracę żołądka, a w większości jest bez dodatku zbóż, soi ani barwników, dzięki czemu jest bezpieczna dla każdego czworonoga. W przypadku tego rodzaju karmy, Max szczególnie lubi kształt pokarmu, który łatwo pogryźć - dzięki czemu jeszcze szybciej znajduje się on w brzuchu tego łasucha. Mrau ceni różnorodność smaków, dzięki czemu w jeden dzień może skosztować karmy o klasycznym smaku kurczaka, a drugiego dnia pozwolić sobie na przykład na ekskluzywne kawałki o smaku krewetek. Oprócz wyżej wymienionych smaków, w ofercie znajdują się również pokarmy o smaku ryby, indyka, wołowiny, jagnięciny, a nawet mięsa renifera czy łosia.

Mokra karma dla prawidłowego rozwoju

Smakowite kawałki w galarecie, sosie lub w formie pasty cieszą się ogromną popularnością wśród wielu czworonogów. Mrau szczególnie przepada za kawałkami w galarecie, ponieważ, oprócz wyjątkowego smaku, ma świadomość tego, że przy jedzeniu mokrej karmy jego organizm jest jeszcze lepiej nawodniony. Max sam dba o to, żeby pić dużo wody, dlatego w mokrej karmie docenia przede wszystkim właściwości wpływające na jego rozwój. Tego typu produkty dobiera się ze względu na wielkość zwierzaka, jego poziom aktywności, a także indywidualne preferencje czy ewentualne dolegliwości, takie jak wrażliwa skóra czy słaby żołądek.

Ekologicznie i ekonomicznie

Czy wiedzieliście, że Max jest zagorzałym ekologiem? Sam wytwarza dużo ciepła, kąpie się tylko raz na jakiś czas, nie potrzebuje prądu, żeby dobrze się bawić i ponad wszystko uwielbia przyrodę. Mógłby spędzać na dworze cały dzień, spacerując, biegając i bawiąc się piłką. Ceni ekologiczne rozwiązania, które oferuje m.in. Bozita - czyli wykorzystywanie źródeł odnawialnej energii do produkcji karmy dla Maxa. Mrau to natomiast typowy domator, ale często przeszkadzają mu walające się po domu śmieci. Nie można się nimi pobawić i, jak twierdzi Mrau, nie ma z nich żadnego pożytku. Cieszy się zatem, że opakowanie jego karmy można poddawać recyklingowi. Max i Mrau to mądre istotki, zachęcające właścicieli innych zwierzaków do wyboru bezpiecznych rozwiązań - zarówno dla swoich pupili, jak i dla środowiska.

pixel