Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Specjalistyczna karma dla psa

Marka
Faza życia
Cena
-

Specjalistyczna karma dla psa

Prawidłowo zbilansowana dieta stanowi klucz do zdrowia oraz dobrego samopoczucia naszych pupili. Max jest tego żywym przykładem, dlatego postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i stworzyć bogaty wybór produktów, łączących wyśmienity smak oraz pełnowartościowe składniki. Ma on również świadomość, że niektórzy z jego psich przyjaciół posiadają wrażliwe układy pokarmowe, w związku z czym wymagają innego pożywienia. Max dokładnie przestudiował skład wszystkich karm specjalistycznych dla psów, a następnie wybrał te, które nie tylko pozwolą profilaktycznie zadbać o zdrowie czworonogów, ale pomogą również w leczeniu rozmaitych zaburzeń chorobowych. Pupile borykające się z nadwrażliwością pokarmową, niewydolnością nerek, problemami skóry, sierści czy przykrymi konsekwencjami po sterylizacji, dzięki stworzonej przez Maxa kategorii otrzymają w misce codzienną dawkę zdrowia w smacznej wersji.

Karma specjalistyczna - alergie pokarmowe

Alergie pokarmowe to zdecydowanie najczęściej występujące choroby u psów, które objawiają się np. w postaci świądu lub problemów skórnych. Są one efektem nietolerancji któregoś ze składników pokarmowych, dlatego tak istotne jest ich wyeliminowanie z codziennego jadłospisu. Max stworzył bogaty wybór karm specjalistycznych, które odznaczają się wysokiej jakości składem, dzięki czemu właściciele czworonogów będą mogli dobrać pożywienie względem indywidualnych zaleceń dietetycznych. Wykwintna wołowina, delikatna jagnięcina, soczysty łosoś czy wyborna dziczyzna? Te i wiele innych przepysznych smaków karm specjalistycznych dla psów, dzięki naturalnemu składowi, stanowią w pełni bezpieczne oraz smaczne rozwiązanie.

Karma specjalistyczna bez zbóż

Max jest ogromnym miłośnikiem mięsa oraz zdaje sobie sprawę, że to właśnie tego składnika powinno być najwięcej w jego codziennej diecie. Niektórzy z jego psich przyjaciół szczególnie nie tolerują produktów zbożowych, dlatego wymagają indywidualnego podejścia w kwestii żywienia. Z myślą o nich Max przygotował wybór produktów, które będą działać pozytywnie na ich wrażliwe układy pokarmowe. Karma specjalistyczna bez zbóż, wzbogacona dodatkowo o warzywa i owoce, stanowi cenne źródło wszystkich składników odżywczych, potrzebnych do prawidłowego rozwoju psa.

Prawidłowe trawienie z karmą specjalistyczną

Kolejnym poważnym problemem, w którym pomóc może właściwie dobrana karma specjalistyczna dla psów, są zaburzenia trawienne. Mogą one występować w różnym wieku czworonoga, a nasilają się szczególnie po zabiegu sterylizacji. Max spośród wielu produktów wybrał te, które pomagają w codziennym trawieniu, a przy tym stanowią cenne źródło energii do spacerów i zabaw. Nie zapomniał również o karmie specjalistycznej dla diabetyków, która dzięki obecności prebiotyków wpływa pozytywnie na mikroflorę jelitową, nie otłuszczając jednocześnie narządów. Stworzona przez Maxa kategoria to wyraz największej troski o jego psich przyjaciół oraz cenna pomoc dla ich właścicieli.

pixel