Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kopia Ebooki

POBIERZ DARMOWEGO E-BOOKA

Nasi przyjaciele – behawioryści, specjaliści żywienia zwierząt pomogli nam opracować poradniki, dzięki którym dowiecie się więcej o tym, jak dbać o swoich pupili. Kliknij i pobierz interesujący Cię poradnik.

Pobierz EBOOK - "Pies w mieście"

Jak oswoić psa z miejską dżunglą, jak zadbać, by czuł się w niej swobodnie, by odgłosy, zapachy i inne bodźce nie stresowały naszego pupila - na te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku. Sprawdź, jak wygląda miasto z perspektywy psa, a jeśli dodatkowo szukasz inspiracji na aktywności i ćwiczenia dla psa z wykorzystaniem przestrzeni miejskiej - koniecznie pobierz e-booka "Pies w mieście".


Pobierz EBOOK - "Przysmaki dla kota"

Jak zdrowo rozpieszczać kota i dlaczego trzeba mieć nosa do kocich przekąsek? Dlaczego dorosłe koty nie powinny pić mleka i jak własnoręcznie zrobić interaktywną zabawkę dla kota? Wszystkiego dowiesz się z poradnika "Przysmaki dla kota". Mrau zdradza też, jak łatwo nauczyć kota kilku sztuczek. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich kociarzy!


Pobierz EBOOK - "Przekąski w życiu czworonoga"

W poradniku znajdziesz informacje, jak nagradzać swojego psa i jak wykorzystać tzw. łańcuch łowiecki, by spełnić naturalne potrzeby pupila. Dowiedz się, jak wybierać zdrowe przekąski i dlaczego wzmocnienie pozytywne jest tak ważne w psim treningu. Podobno nagrody to nie tylko przekąski, ale Max węszy tu podstęp. Pobierz e-booka "Rola przekąsek w życiu czworonoga" i sprawdź sam!


pixel