Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baza ebooków Max&Mrau

Ebooki MaxAndMrau

Poniżej dostępne są aktualne e-booki, które możesz pobrać całkowicie za darmo.

Co powinniśmy wiedzieć o kleszczach?

Co powinniśmy wiedzieć o kleszczach?

Dom przyjazny dla kota

Dom przyjazny dla kota

Jak wykorzystać przekąski w diecie kota?

Jak wykorzystać przekąski w diecie kota?

Pies w mieście

Pies w mieście

Rola przekąsek w życiu czworonoga

Rola przekąsek w życiu czworonoga

Materiały powstały we współpracy z:

Małgorzata Biegańska-Hendryk

Technik weterynarii, behawiorystka kotów, dietetyk małych zwierząt

Autorka książki „Co jest kocie? Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swojego kota” oraz SuperQuizu KOTY. Należy do Polskiego Towarzystwa Etologicznego. Pisze artykuły do prasy specjalistycznej, prowadzi warsztaty i szkolenia dla opiekunów kotów, pomaga w rozwiązywaniu problemów zwierząt. Działa pod autorską marką kocibehawioryzm.pl. Prywatnie opiekunka 4 wspaniałych kotów.

Katarzyna Wawryniuk

Biolog, zoopsycholog, behawiorysta, instruktor szkolenia zwierząt

Specjalista zaburzeń zachowania u psów i kotów, zajmuje się również zoodietetyką. Jednym z głównych obszarów jej zainteresowań jest wpływ żywienia oraz suplementacji na samopoczucie i zachowanie zwierząt, jak również utrzymanie ich pełnego dobrostanu. Regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i sympozjach zarówno jako słuchacz, jak i prelegent. Na co dzień pracuje ze zwierzętami i ich opiekunami, prowadząc firmę EduAnimalis – Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów w Szczecinie. Należy do grupy specjalistów zrzeszonych przez CatExperts.

Miłosz Pawlak

Student VI roku medycyny weterynaryjnej, redaktor naczelny Animal Care

Społecznik, który już od pierwszego roku studiów był zaangażowany w samorząd studencki, a przez dwa ostanie lata pełnił funkcję przewodniczącego. Członek kilku kół naukowych, z pasją do wszystkiego, czego się podejmuje. Swoją zawodową przyszłość wiąże z psami i kotami, a przede wszystkim diagnostyką obrazową - ultrasonografią oraz endoskopią. No i oczywiście pisaniem, które w jego życiu obecne jest od lat, pod marką Miłosz Pawlak - Historie. Ze zwierzętami związny nie tylko zawodowo - prywatnie jest opiekunem suczki Miki - trzyletniej kundelki, dwóch świnek morskich - Stefana i Fu.

pixel