Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jak przewozić psa i kota?

Czy to przed krótką przejażdżką, czy przed dłuższą podróżą z czworonogiem warto odpowiednio przygotować się do przewozu psa oraz kota. Jak bezpiecznie przewieźć pupila autem, pociągiem lub autobusem?

Przeczytaj całość
Bezpieczeństwo kota w domu latem
Bezpieczeństwo kota w domu, a także poza nim, jeśli jesteśmy w posiadaniu pupila wychodzącego, powinno stanowić jeden z naszych priorytetów. Co może zagrażać naszemu zwierzęciu w mieszkaniu oraz na dworze? Jak latem zabezpieczyć dom, by nasz czworonożny przyjaciel był w pełni chroniony ale też czuł się komfortowo?
Przeczytaj całość
Paszport dla psa, kota

Kiedy przemieszczamy się z pupilem po kraju nie musimy mieć przy sobie dokumentu identyfikującego nasze zwierzę. Jeśli jednak podróżujemy zagranicę, musimy mieć ze sobą ważny paszport dla psa, kota lub fretki. Jak obecnie wyglądają przepisy związane z posiadaniem takiego dokumentu? Czy istnieją uproszczone procedury związane z wjazdem do Polski Ukraińców posiadających zwierzęta domowe?

Przeczytaj całość
Jak odchudzić psa?
Kochamy naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego nierzadko ich rozpieszczamy podtykając pod pyszczek ulubione przekąski, czy dodatkowe porcje do głównych posiłków. Niestety, dla psa może się to okazać zgubne. Sprawdź, kiedy zaczyna się nadwaga u zwierzaka i co możesz zrobić, by odchudzić psa.
Przeczytaj całość
pixel