Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Noseworking –zabawy węchowe dla psa
Zabawy węchowe są dla psa bardzo ważnym treningiem, stymulującym ten doskonały u nich zmysł. Dzięki takim zapachowym ćwiczeniom nasz pupil m.in. aktywizuje swój umysł, wycisza się, relaksuje, ale też przygotowuje do poważniejszej tresury, określanej jako nose work. Sprawdź, czym jest noseworking, jak zacząć przygodę z tym sportem oraz jakie produkty mogą ci się przydać do zabaw węchowych.
Przeczytaj całość
Oczko wodne – kiedy zacząć?
Kiedy rozpocząć tworzenie oczka wodnego? Jak przygotować się do zakładania małego stawiku w ogrodzie? Czym najlepiej karmić rybki, które zamieszkają w naszym przydomowym stawiku? Przeczytaj artykuł, by poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących oczka wodnego.
Przeczytaj całość
Kleszcze, pchły, pasożyty i odrobaczanie – dlaczego i jak często

Domowe zwierzaki często są nękane przez rozmaite pasożyty zewnętrzne i wewnętrzne. Aby nie dopuścić do wystąpienia u psów i kotów groźnych chorób, przenoszonych przez te insekty, powinno się regularnie odrobaczać pupile oraz stosować prewencyjnie środki przeciw pchłom i kleszczom. Dowiedz się jak często i czym zabezpieczać zwierzaki przed pasożytami.

Przeczytaj całość
pixel