Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Pielęgnacja twojego zwierzaka

Właściciele kochający swoje zwierzaki wiedzą, że dla właściwego rozwoju i funkcjonowania pupili ważna jest nie tylko zbilansowana dieta, ale także odpowiednia pielęgnacja czworonogów. Jak i czym pielęgnować sierść psa, jakimi narzędziami wyczesywać kocie włosie i jak sobie radzić z futerkiem małych ssaków oraz gryzoni? W artykule znajdziesz wiele praktycznych porad na temat sfery beauty, dedykowanej twojemu zwierzęciu.

Przeczytaj całość
Karmy i akcesoria Vitapol dla małych ssaków, gryzoni i ptaków

Vitapol jest marką pochodzącą z Polski. Istnieje od 1991 r. i od tego czasu nieustannie się rozwija i doskonali receptury wytwarzanych przez siebie produktów, by były jak najbardziej zdrowe, pożywne i zadowalające dla naszych pupili, czyli m.in. chomików, szczurów, świnek morskich, królików, kotów, ptaków ozdobnych, a nawet… parkowych wiewiórek. Co oprócz karm produkuje marka Vitapol?

Przeczytaj całość
Jakie legowisko dla psa i kota?
Legowisko dla pupila powinno być wygodne, praktyczne i bezpieczne dla naszego zwierzaka. Pies albo kot powinni czuć się w nim komfortowo. W sklepie Max&Mrau posiadamy ogromny wybór posłań dla domowych zwierząt. Niektóre z nich są przeznaczone na dwór, inne – do wnętrza. Sprawdź jakie łóżko dla psa lub kota wybrać.
Przeczytaj całość
Jaki żwirek dla kota?

Żwirek dla kota to podłoże do kuwety, dzięki któremu twój pupil zyska komfort podczas załatwiania się. Żwirki dla kotów charakteryzują się tym, że chłoną wilgoć i zapachy, a dzięki nim łatwo jest utrzymać czystość w kociej toalecie. Sprawdź, który żwirek będzie najlepszy dla twojego zwierzaka.

Przeczytaj całość
Jaka karma dla labradora

Pokarm dla labradora powinien być tak opracowany, by spełniał jego zapotrzebowanie na energię, ale też aby nie spowodował u niego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jak często i czym karmić przedstawicieli tej przyjaznej rasy psów?

Przeczytaj całość
pixel