Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jaka smycz dla psa?

Wybór smycz dla psa jest ogromny. Najlepiej jest dopasować ją do konkretnego pupila biorąc pod uwagę jego wiek, rozmiar, wagę, przeznaczenie, temperament i inne czynniki. Warto mieć kilka smyczy na różne okazje, np. na zwykły spacer, do uprawiania sportu, do treningu. 

Przeczytaj całość
Jakie imię dla psa, suczki?

Wbrew pozorom wybór psiego imienia wcale nie jest prostym zadaniem. Czym kierować się nazywając pupila: imieniem ulubionego aktora, ukochaną krainą, czy może intrygującym zjawiskiem naukowym? Pomagamy wybrać imię dla czworonoga. Dowiedz się jakie imiona dla psa mają szansę na powodzenie. 

Przeczytaj całość
Akcesoria dla jeźdźca

Żeby zarówno koń, jak i jeździec mogli czuć się bezpiecznie, wygodnie i komfortowo, warto wyposażyć się w akcesoria jeździeckie oraz sprzęt pomocny w jeździe konnej. Z jednej strony dobrze jest zaopatrzyć się w produkty myjące i pielęgnacyjne dla konia oraz czyszczące i konserwujące sprzęt skórzany, z którego korzystamy przy ujeżdżaniu wierzchowca, z drugiej – powinniśmy zadbać o własną ochronę nabywając m.in. kask, kamizelkę, i odpowiednie buty.

Przeczytaj całość
Jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu?
Lato, jesień, czy zima – naszemu pupilowi należy się spacer. Nie zawsze jednak wspólnym wyjściom z naszym zwierzęciem sprzyja pogoda. Kiedy pada deszcz, psia lub kocia sierść wydziela nieprzyjemny zapach. Dowiedz się jak go zneutralizować, jak oczyszczać dom z brzydkiej woni oraz w jaki sposób zabezpieczać czworonoga przed spacerami w deszczu.
Przeczytaj całość
pixel