Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Chip dla psa i kota

Chip dla psa i kota nie są w Polsce wymagane przepisami prawa. Warto jednak przeprowadzić czipowanie pupila, by był bezpieczny. Dzięki temu identyfikatorowi można szybko znaleźć zgubione zwierzę. To urządzenie utrudnia w dużej mierze też kradzież rasowych psów i kotów.

Przeczytaj całość
Karma dla maltańczyka
Maltańczyk należy do rasy małych psów. Jest niewielki, biały, a obfitości włosów zazdrości mu niejedna kobieta. Pies rasy maltańskiej ma swoje szczególne upodobania związane ze smakiem, wyróżnia się też pewnymi wymaganiami dietetycznymi. Jaką karmę podawać temu pupilowi?
Przeczytaj całość
Karma dla kota seniora
Karma dla kota seniora powinna być odpowiednio zbilansowana i zróżnicowana składowo, tak żeby straszy osobnik otrzymał maksimum potrzebnych mu komponentów. W tej kategorii znajdują się zarówno karmy suche, jak i mokre, a także specjalistyczne – przeznaczone dla wiekowych kocurów z problemami zdrowotnymi.
Przeczytaj całość
Co jedzą dzikie jeże?

Dzikie jeże nierzadko pomieszkują w naszych ogrodach i działkach. Wspaniale radzą sobie z usuwaniem zwierząt, które my, ludzie, uznajemy za szkodniki. Przepadają bowiem za ślimakami, owadami, nornicami, czy kretami. Dowiedzmy się więcej na temat tych ssaków: jakie są ich zwyczaje, jak o nie dbać, czym je karmić? 

Przeczytaj całość
Węże dla początkujących

Wąż to coraz popularniejszy pupil zamieszkujący domowe terraria. Jeśli interesuje cię obserwacja życia dzikiego, drapieżnego zwierzęcia, wybierz dla siebie odpowiedni gatunek gada. Podpowiadamy jaki wąż jest najlepszy na początek, w jaki sposób należy o niego dbać, czym karmić, itp.

Przeczytaj całość
Karma dla psa seniora
Pies w starszym wieku potrzebuje nieco innego pożywienia niż to które otrzymywał jako szczeniak, czy dorosły osobnik. Jego karma powinna zatem bardziej wspierać m.in. jego układ kostny, trawienny, odpornościowy oraz nerwowy. Jak i czym żywić psa seniora?
Przeczytaj całość
Jaka karma dla świnki morskiej?
Świnka morska to wrażliwe pod względem pokarmowym zwierzątko. Stąd potrzeba dbałości o jego sprawny układ trawienny. Co je kawia domowa? Jakiej karmy potrzebuje?
Przeczytaj całość
pixel