ilość znalezionych towarów: 2

Pharmena

VetoEmvit - z miłości do psów

Od 2002 roku firma Pharmena rozwija się dynamicznie, a jej produkty są doceniane przez licznych konsumentów. Ciągłe badania pozwalają doskonalić oferowane środki odpowiadające problemom i preferencjom wielu ludzi. Skuteczne, niezastąpione i funkcjonalne produkty szybko osiągnęły sukces na rynku. Z miłości do zwierząt Pharmona stworzyła markę VetoEmvit, której zadaniem było wyprodukowanie równie niezawodnych kosmetyków, ale do codziennej pielęgnacji psów. Nie tylko ludzie muszą dbać o skórę, także psia sierść i skóra pod nią jest wymagająca oraz narażona na działanie wielu czynników zewnętrznych. Nadmierne wypadanie osłabionych włosów, pozostawianie nieestetycznych i uciążliwych gołych placów na skórze zwierzęcia to istotne problemy dla niejednego miłośnika psów. Mogą świadczyć one o chorobie, alergiach czy niewłaściwej pielęgnacji i wpływają na samopoczucie czworonoga. Aby wspomóc właścicieli zwierząt, VetoEmvit oferuje specjalistyczne szampony i serum, dzięki któremu uda się prawidłowo zatroszczyć o domowych pupili.

Szampony wzmacniające dla psów

Dwa razy w roku u naszego psa Maxa można zaobserwować okresowe wypadanie sierści. Futro dostosowuje się do panujących na zewnątrz warunków - zmiany temperatury oraz długości dnia i nocy - oraz pór roku. Jednak czasem linienie niesie za sobą niepokojące objawy. Nadmierne wypadanie sierści wiążące się z widocznym przerzedzeniem lub nawet wyłysieniem pewnych fragmentów na skórze powinny zastanowić właściciela. Szampony wzmacniające dla psów VetoEmvit są dermokosmetykami, które skutecznie wzmacniają mieszki włosowe oraz przyspieszają i wspomagają proces odrastania sierści. Nie zawierają nieodpowiednich substancji takich jak SLS/SLES, czyli częstych środków myjących, które mogłyby podrażniać i wywoływać dodatkowo alergię u psów. Produkty są neutralne - wolne od zbędnych kompozycji zapachowych, które przeszkadzałyby wrażliwym nosom czworonogów. Szampony można stosować do codziennej pielęgnacji psów każdej rasy, niezależnie od ich wieku. Z myślą o długiej sierści psów rasy York stworzono specjalnie dla nich szampon wzmacniający, który nie tylko regeneruje, ale także ułatwia rozczesywanie.

Serum VetoEmvit przeciw wypadaniu sierści dla psów

M-VIT to specjalna substancja aktywna, która jest składnikiem szczególnym produktów VetoEmvit. Serum VetoEmvit przeciw wypadaniu sierści dla psów chroni przed podrażnieniami oraz wzmacnia mieszki włosowe, dzięki czemu szybciej zachodzi proces odrastania sierści. Od czasów jego stosowania widocznie poprawiła się kondycja sierści i skóry Maxa. Wzbogacenie preparatu o naturalne składniki powoduje, że dotychczas matowa i szorstka w dotyku sierść naszego ulubieńca stała się błyszcząca i zaskakująco miękka. Zauważyliśmy też pozytywny wpływ tego dermokosmetyku na stan skóry, ponieważ dba on o jej nawilżenie, łagodząc podrażnienia i zapobiegając ich powstawaniu. Stosowanie dermokosmetyków VetoEmvit jest nieskomplikowane i wyraźnie spodobało się naszemu firmowemu przyjacielowi.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Rozumiem
    pixel