ilość znalezionych towarów: 3

Vitakraft

Vitakraft - pasja i zaangażowanie

Vitakraft to firma z ciekawą, wieloletnią tradycją, której od samego początku towarzyszy hasło “z miłości do zwierząt”. W ciągu 180 lat mały sklepik w Niemczech przerodził się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek zoologicznych, na której produktach mogą polegać właściciele zwierząt. To nie przypadek, że produkty Vitakraft cieszą się dobrą opinią w aż 19 krajach na świecie, a miesięczna sprzedaż liczona jest w milionach. Na sukces od lat pracuje wykwalifikowana kadra pracowników, która tworzy firmę i podziela jej zasady. Misja i filozofia firmy sprowadza się przede wszystkim do polepszania życia zwierząt oraz wspierania w tym ich opiekunów. Pasja, z którą marka wytwarza nowe produkty, świadczy o nieustannym zaangażowaniu i trosce o dobro istot, które przyjmujemy pod nasz dach. Vitakraft nie ogranicza swojego zainteresowania jedynie do najbardziej popularnych zwierząt domowych, jakimi są psy i koty. Nie są im obojętne także fretki, jeże, różne gatunki gadów, ptaków, ryb i gryzoni, dzięki czemu firma skupia wokół siebie przedstawicieli różnorodnych grup miłośników zwierząt.

Właściwe żywienie zwierząt

Odpowiednie żywienie zwierzęcia jest jednym z fundamentalnych zasad prawidłowej opieki nad nim. Od spożywanego pokarmu zależy jego rozwój, zachowanie oraz samopoczucie. Właściwa karma i racjonalne podawanie posiłków może ustrzec domowych ulubieńców przed wieloma chorobami w przyszłości, które byłyby związane np. z układem trawiennym. Dlatego większość produktów Vitakraft to podstawowa karma dla zwierząt zawierająca potrzebne im składniki odżywcze, witaminy i inne mikroelementy oraz smaczne i pożywne przekąski podawane między posiłkami. Nad ich tworzeniem pracują specjaliści do spraw żywienia i potrzeb zwierząt, dzięki czemu zyskuje się pewność, że podawane jedzenie jest zdrowe i bezpieczne. W asortymencie nie brakuje także środków pielęgnacyjnych, które pomagają właściwie zadbać o higienę zwierząt. Firma oferuje ponad 2 500 produktów dla domowych ulubieńców, dzięki czemu Vitakraft skutecznie wspiera właścicieli w zajmowaniu się ich zwierzętami.

Apetyczne przekąski dla psów i kotów od Vitakraft

Nasz koci ulubieniec Mrau lubi pozytywne zmiany i chętnie przystaje na wszelkie przerywniki, które urozmaicają jego czas wolny. Do takich należą chociażby smaczne przekąski Vitakraft Crispy Crunch. Równie zaangażowany w zjadanie nowych smakołyków okazał się Max, któremu przypadł do gustu taki sposób nagradzania. Vitakraft Crispy Crunch jest karmą uzupełniającą, która świetnie wypełni lukę między stałymi posiłkami czworonoga. Występuje ona w postaci smacznych poduszeczek, które wypełnione są kremowym nadzieniem w różnych smakach. Przekąski dla kotów zawierają dodatkowe substancje ułatwiające wydalanie połkniętych kłaczków i dostępne są w czterech wariantach: słód, dental, drób oraz łosoś. Apetyt Mraua i entuzjazm Maxa są najlepszym potwierdzeniem na to, że taki rodzaj smakołyków w pełni zadowala kocie i psie podniebienia.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Rozumiem
    pixel