Edukacja

Norweski leśnyNorweski leśnyIch historia owiana jest tajemnicą. Do tej pory powstało kilka legend i mitów na temat ich pochodzenia. Te ogromne koty przemierzały niegdyś ośnieżone lasy Skandynawii. Czasem mówi się, że były towarzyszami czarownic.
Przeczytaj więcej
Ragdoll ci wszystko wybaczy…Ragdoll ci wszystko wybaczy…Historia tych niezwykłych kotów zaczyna się w latach 60. XX wieku. Mieszkająca w słonecznej Kalifornii Ann Baker stała sięprekursorkąrasy z cechami szmacianej lalki. Ale od początku ...
Przeczytaj więcej
Rosyjski niebieskiRosyjski niebieskiRasa naturalnie stworzona przez naturę w czasie drugiej wojny światowej niemal uległa wyginięciu. Na szczęście odpowiedzialni hodowcy przywrócili na salony te błyszczące koty.
Przeczytaj więcej
Jak uchronić psa przed kleszczami?Jak uchronić psa przed kleszczami?Pewnie każdy właściciel czworonoga słyszał kiedyś coś o kleszczach i pewnie zadał sobie nie raz pytanie, dlaczego tyle się o nich mówi i dlaczego przestrzega się przed kontaktem z nimi. Czy to możliwe, aby tak malutkie stworzenia były aż tak niebezpieczne?
Przeczytaj więcej
Norweski leśny
Norweski leśny
31.08.2017
Ich historia owiana jest tajemnicą. Do tej pory powstało kilka legend i mitów na temat ich pochodzenia. Te ogromne koty przemierzały niegdyś ośnieżone lasy Skandynawii. Czasem mówi się, że były towarzyszami czarownic.
Przeczytaj więcej
Ragdoll ci wszystko wybaczy…
Ragdoll ci wszystko wybaczy…
31.08.2017
Historia tych niezwykłych kotów zaczyna się w latach 60. XX wieku. Mieszkająca w słonecznej Kalifornii Ann Baker stała sięprekursorkąrasy z cechami szmacianej lalki. Ale od początku ...
Przeczytaj więcej
Rosyjski niebieski
Rosyjski niebieski
31.08.2017
Rasa naturalnie stworzona przez naturę w czasie drugiej wojny światowej niemal uległa wyginięciu. Na szczęście odpowiedzialni hodowcy przywrócili na salony te błyszczące koty.
Przeczytaj więcej
Jak uchronić psa przed kleszczami?
Jak uchronić psa przed kleszczami?
16.03.2017
Pewnie każdy właściciel czworonoga słyszał kiedyś coś o kleszczach i pewnie zadał sobie nie raz pytanie, dlaczego tyle się o nich mówi i dlaczego przestrzega się przed kontaktem z nimi. Czy to możliwe, aby tak malutkie stworzenia były aż tak niebezpieczne?
Przeczytaj więcej
Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Rozumiem
pixel