Edukacja

BeagleBeagleMimo niesłabnącej popularności tych niezwykłych psów, historia ich początków nie jest do końca poznana. Istnieje bowiem kilka teorii mówiących o tym, jaką ścieżkę musiały przejść psy, zanim trafiły do Anglii i tam ostatecznie się ukształtowały.
Przeczytaj więcej
Dogoterapia - terapia z udziałem psaDogoterapia - terapia z udziałem psaW animaloterapii wyróżnia się dogoterapię, inaczej zwaną kynoterapią albo canisterapią. Jest to jedna z najbardziej popularnych rehabilitacji z udziałem zwierząt. Opieka nad psami oraz przebywanie z nimi uczy odpowiedzialności i wprowadza w dorosłe życie. Może dlatego Max jest tak dumny ze swojej dodatkowej pracy?
Przeczytaj więcej
Norweski leśnyNorweski leśnyIch historia owiana jest tajemnicą. Do tej pory powstało kilka legend i mitów na temat ich pochodzenia. Te ogromne koty przemierzały niegdyś ośnieżone lasy Skandynawii. Czasem mówi się, że były towarzyszami czarownic.
Przeczytaj więcej
Ragdoll ci wszystko wybaczy…Ragdoll ci wszystko wybaczy…Historia tych niezwykłych kotów zaczyna się w latach 60. XX wieku. Mieszkająca w słonecznej Kalifornii Ann Baker stała się prekursorką rasy z cechami szmacianej lalki. Ale od początku...
Przeczytaj więcej
Rosyjski niebieskiRosyjski niebieskiRasa naturalnie stworzona przez naturę w czasie drugiej wojny światowej niemal wyginęła. Na szczęście odpowiedzialni hodowcy przywrócili na salony te błyszczące koty.
Przeczytaj więcej
Jak uchronić psa przed kleszczami?Jak uchronić psa przed kleszczami?Pewnie każdy właściciel czworonoga słyszał kiedyś coś o kleszczach i pewnie zadał sobie nie raz pytanie, dlaczego tyle się o nich mówi i dlaczego przestrzega się przed kontaktem z nimi. Czy to możliwe, aby tak malutkie stworzenia były aż tak niebezpieczne?
Przeczytaj więcej
Beagle
Beagle
01.09.2017
Mimo niesłabnącej popularności tych niezwykłych psów, historia ich początków nie jest do końca poznana. Istnieje bowiem kilka teorii mówiących o tym, jaką ścieżkę musiały przejść psy, zanim trafiły do Anglii i tam ostatecznie się ukształtowały.
Przeczytaj więcej
Dogoterapia - terapia z udziałem psa
Dogoterapia - terapia z udziałem psa
01.09.2017
W animaloterapii wyróżnia się dogoterapię, inaczej zwaną kynoterapią albo canisterapią. Jest to jedna z najbardziej popularnych rehabilitacji z udziałem zwierząt. Opieka nad psami oraz przebywanie z nimi uczy odpowiedzialności i wprowadza w dorosłe życie. Może dlatego Max jest tak dumny ze swojej dodatkowej pracy?
Przeczytaj więcej
Norweski leśny
Norweski leśny
31.08.2017
Ich historia owiana jest tajemnicą. Do tej pory powstało kilka legend i mitów na temat ich pochodzenia. Te ogromne koty przemierzały niegdyś ośnieżone lasy Skandynawii. Czasem mówi się, że były towarzyszami czarownic.
Przeczytaj więcej
Ragdoll ci wszystko wybaczy…
Ragdoll ci wszystko wybaczy…
31.08.2017
Historia tych niezwykłych kotów zaczyna się w latach 60. XX wieku. Mieszkająca w słonecznej Kalifornii Ann Baker stała się prekursorką rasy z cechami szmacianej lalki. Ale od początku...
Przeczytaj więcej
Rosyjski niebieski
Rosyjski niebieski
31.08.2017
Rasa naturalnie stworzona przez naturę w czasie drugiej wojny światowej niemal wyginęła. Na szczęście odpowiedzialni hodowcy przywrócili na salony te błyszczące koty.
Przeczytaj więcej
Jak uchronić psa przed kleszczami?
Jak uchronić psa przed kleszczami?
16.03.2017
Pewnie każdy właściciel czworonoga słyszał kiedyś coś o kleszczach i pewnie zadał sobie nie raz pytanie, dlaczego tyle się o nich mówi i dlaczego przestrzega się przed kontaktem z nimi. Czy to możliwe, aby tak malutkie stworzenia były aż tak niebezpieczne?
Przeczytaj więcej
Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Rozumiem
pixel